Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Від стартапів до демосів АНСДП: 31 конференція спільноти Народний Оглядач – автоматична реєстрація

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

У неділю 25 березня 2018 року з 10-00 до 15-00 в Києві відбудеться 31 чергова науково-практична конференція НО. Головна тема: журнал «Гартленд» і формування стартап-культури Внутрішнього Міжмор’я.  

180318konferenciya.jpg

До зустрічі, друзі!
До зустрічі, друзі!

АНСДП має стати середовищем, сприятливим для розвитку ідей. Уявлення про послідовність «захоплення» – «ідея» – «проект» – «стартап» – «демос» дозволяє зорієнтуватися, на якому етапі ми перебуваємо, і що нам робити в першу чергу.

Конференція почнеться зі вступної доповіді Ігора Каганця про створення центрів стартап-культури і короткої презентації альманаху «Гартленд». Після цього кожен учасник конференції поділиться своїми думками щодо розвитку проекту «Народний Оглядач» і враженнями від альманаху «Гартленд».   

Тривалість виступу – до 10 хвилин.

Анонс виступу публікуйте у своєму блозі на НО з тегом «31 конференція». Послідовність виступів визначатиметься кількістю голосів, отриманих на підтримку цих публікацій. Докладніше про формат конференції.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Освячення простору реальсотами Живого Слова (до 10 хвилин).

2. Вступна доповідь і презентація альманаху «Гартленд» (до 30 хвилин).

3. Виступи учасників конференції, починаючи від тих, хто набрав найбільшу кількість голосів за свою публікацію з анонсом виступу (до 10 хвилин).

4. Загальна інтелектуальна дискусія.

5. Свято живої їжі (беріть з собою яблука, банани, фініки, чорнослив, курагу, горішки, ельфійський хліб та іншу смакоту).

Реєстрація відбувається автоматично через здійснення організаційного внеску в розмірі 200 галів шляхом голосування за цю статтю. Голосують тільки ті учасники, які мають намір взяти участь у зібранні.

Зареєстрованим учасникам буде надіслане запрошення з повідомленням про місце зустрічі.

Будуть запитання – пишіть у коментарях.

Якщо бажаєте запросити друзів на конференцію – допоможіть їм стати гравцями Народного Оглядача і зареєструватися на конференції.

Якщо бажаєте підтримати наші збори акціонерів – робіть щедрі інвестиційні дари і загадуйте бажання. Всесвіт зрадіє і знайде спосіб, як щедро віддячити.

До зустрічі!

Гурт Wardruna (Норвегія) - Algir (Альгіз - руна святості)

До зустрічі!

Наші інтереси: 

Аналізуємо розвиток, підводимо підсумки, плануємо майбутнє.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Святослав Хоробрий.

Радіймо Ельфи !!!! Почав читати альманах. Приснився мені сон -- блукав я в лісі і вийшов на старий шлях , яким давно ніхто не ходив. Пішов я по ньому і вийшов на велику галявину ,посеред якої стояв покинутий палац. Відкрив я в нього двері -- сонце освітило великий зал і багато коридорів. Проходжу по залу і бачу складені три гори -- перша книги в формі свитків , друга різна зброя, третя золото ,срібло ,рубіни ,алмази. Я взяв одиин свиток і пішов назад. Внутрішній голос промовив мені до всього іншого , час ще не настав.

Святослав Хоробрий

Зображення користувача Володимир Федько.

На мій погляд, меч можна було взяти.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Чудовий сон...Та Володимир правий,що меч в любій ситуації не помішав би...Та і жменя діамантів допомогла би динамічніше рухатися до мети в паразитичному середовищі де все купується і продається...)

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Обов'язково буду!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ія Подолянка.

Денно інощно думаюяк здійснити намір організуватихоча мікроскопічну Іванову церкву.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Для початку треба знайти хоча б одного однодумця: «Де двоє або троє зібрані в Моє ім'я, там Я серед них» (Матвій 18.20).

Ія Подолянка каже:
Денно і нощно думаю, як здійснити намір організувати хоча б мікроскопічну Іванову церкву.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Будемо удвох!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Зверніть увагу, що завтра день починається на годину раніше. Переводимо стрілки годинників на годину вперед і переходимо на літній час!

Все, що робиться з власної волі, – добро!