Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українця призначили керувати Штабом оборони Канади

Етнічного українця генерал-лейтенанта Пола Винника призначили заступником начальника Штабу оборони Канади.

Про кадрове призначення повідомили в Міністерстві оборони Канади.

"Під керівництвом генерал-лейтенанта Винника канадська армія була готова захищати інтереси канадців у країні і за кордоном. Я схвалюю його непохитну прихильність своїм солдатам і Канаді", - заявив на офіційній церемонії міністр оборони країни Хардж Саджан.

До підвищення генерал Винник протягом двох років командував Сухопутними військами Канади, а до цього - очолював військову розвідку країни, йдеться у повідомленні.

2016 року командувач Сухопутними військами Канади Пол Винник під час візиту в Україну, відвідав село Поздимир Радехівського району Львівщини, звідки походять його предки.

Окрім візиту до рідного села, генерал також зустрівся з начальником Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком і канадськими військовослужбовцями, які проходять службу в Україні у рамках тренувальної місії UNIFIER.

За освітою Винник - військовий інженер, служить в ЗС Канади з 1981 року. 2009-го брав участь у війні в Афганістані в складі багатонаціонального командування безпеки як помічник командувача, відповідального за формування афганського міністерства оборони і національної армії.

Він також є єдиним українцем, який командував Сухопутними військами. У той же час, щонайменше три члени української громади здобували найвище генеральське звання у канадських ВПС.

Канада є третьою в світі країною за чисельністю українського населення. За даними за 2011 рік, число канадців-українців становило 276 тисяч осіб, а ще мільйон - мали українське коріння, пише "Комсомольська правда".

У Канаді 15 липня обрали Мiss Ukrainian Canada-2018. Перемогу здобула Юлія Щербан з Дрогобича на Львівщині.

Юлія Щербан приїхала до Канади у 6-річному віці. З дитинства професійно займається фігурним катанням. Разом з друзями заснувала благодійний проект The Beba Project, який допомагає збирати пожертви для місцевого продовольчого банку (food bank).

Наші інтереси: 

Українські кшатрії!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Приємна новина!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Приємна новина!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!