Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українців запрошують на акцію з відновлення лісів: планують висадити 10 млн. дерев

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Метою є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті.

Про це повідомляє Міністерство енергетики та захисту довкілля.

У рамках акції відбудеться два заходи:

  • 21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.
  • Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

"Запрошуємо громадян України, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до Акції "Відновлюємо ліси разом"", - йдеться у повідомленні.

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом "Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити".

Акція буде проведена одночасно у всіх областях України. У ЗМІ та на веб-сайтах державних лісогосподарських підприємств, обласних управлінь лісового і мисливського господарства буде зазначена вся необхідна інформація стосовно місць, де проводитиметься Акція.

Для того, щоб зареєструватися для участі в Акції «Відновлюємо ліси разом» у своїй області, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Наші інтереси: 

Ліс — це велике багатство Землі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Слід виправити:

Цитата:
Наші інтереси:
Ліс — це велике багатство Зеилі.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Олена Каганець.

Дякую, Арсене! Виправила.