Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У ВРУ зареєстровано Проєкт Закону «Про право на самозахист та володіння цивільною вогнепальною зброєю» 5708-1

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Законопроект є альтернативним. Його розроблено за участі фахівців та юридичних радників Української асоціації власників зброї, а також представників зброярської галузі. 

Парламент отримав чергову нагоду ухвалити закон, який гарантуватиме кожному законослухняному українцю право на захист свого життя і здоров’я, житла та власності, життя і здоров’я інших людей.

13 липня 2021 року у Верховній Раді України зареєстровано Проєкт Закону «Про право на самозахист та володіння цивільною вогнепальною зброєю» №5708-1 (альтернативний), повідомила Українська асоціація власників зброї і сисловила вдячність за державницьку позицію та співпрацю таким народним депутатам України:

Шараськіну Андрію

Заблоцькому Мар’яну

Устіновій Олександрі

Савчук Оксані

Бобровській Соломії

Лозинському Роману

Климпуш-Цинцадзе Іванні

Гузю Ігорю

Бондару Михайлу

Юрчишину Ярославу

Чернєву Єгору

Законопроєкт розроблено за участі фахівців та юридичних радників УАВЗ, а також представників зброярської галузі. Парламент отримав чергову нагоду ухвалити закон, який гарантуватиме кожному законослухняному українцю право на захист свого життя і здоров’я, житла та власності, життя і здоров’я інших людей.

Черговий раунд боротьби за право самозахисту громадян оголошено відкритим. Разом переможемо!

Текст Законопроєкту

Відео-інтерв'ю з Георгієм Учайкіним, головою Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій

Наші інтереси: 

Право на зброю – природне право вільної людини. Країни, у яких людям дозволено володіти зброєю, є вільними країнами, які поважають своїх громадян. Країни, у яких людям не дозволено володіти зброєю, не поважають своїх громадян і вважають їх рабами, тобто залежними від них. Тільки вільна людина, яку поважає держава, здатна її захистити. Територіальна оборона тримається на таких людях. Але добровольці тероборони мають бути належним чином озброєні й підготовлені.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи