Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Швеції людям почали імплантувати мікрочип з COVID-паспортом

Категорія:

Шведська компанія Epicenter почала випускати мікрочип, який можна імплантувати під шкіру, щоб його власники могли носити під шкірою руки свої COVID-паспорти. У компанії заявляють, що цією послугою вже скористалося понад 6 тисяч жителів Швеції.

На чіпах можна зберігати не лише COVID-сертифікати, а й офісні документи, проїзні на автобус або абонемент до спортзалу.

Про це повідомляє АFP News Agency.

Представник компанії Epicenter Ханнес Сджоблад запевняє, що вставлений мікрочип зможе прочитати будь-який пристрій. "Імпланти – це універсальна технологія, яку можна використовувати для найрізноманітніших цілей, і зараз, до речі, щоб COVID-паспорт завжди був у вас "під рукою". Якщо ваш телефон розрядиться, то COVID-паспорт завжди буде доступний", – зауважив Сджоблад.

Біль від встановлення такий, як від звичайного уколу, стверджують у шведській компанії. За бажання його можна видалити з тіла.  У компанії розповідають, що чипи можуть встановлювати або між великим і вказівним пальцями, або в саму руку трохи вище за зап'ястя. Сам мікрочип невеликий, розміром із рисове зерно.

 

 

 

 

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що починається створення нової "нормальності". Ласкаво просимо!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи