Художниця шукає свій шлях в мистецтві. Основний напрямок - створення образотворчими засобами живописних образів - міфів, наповнених певними внутрішніми сенсами.
Любов, світло, гармонія, зачарованість моментом життя, романтизм стосунків пари, краса внутрішня в поєднанні з зовнішньою красою - головні з цих сенсів.
Образ має будити несподівані і відчуття і вібрації душі, відновлювати її втрачені сили, гармонізувати, надихати і окрилювати.
На погляд художниці, спілкування з мистецтвом може дати відповіді на багато питань сучасної людини, просто будячи її відчуттєву сторону, даючи практику роздумів про внутрішні сенси життя. При спілкуванні з мистецтвом. відбувається збагачення душі, повертається справжня радість.
Звучання образу в творах художниці породжують різноманітна ритмічна і композиційна структура творів, гармонія поєднання форм і ліній, пластика і колористика твору.. В цій дивовижній грі несподівано поєднані реалізм і умовність, об*єм і пласке зоображення, різноманітна кольорова гама творів. сюжетне наповнення. Художні засоби підпорядковуються внутрішньому змісту.
За сюжетами своїх робіт і натхненням Ангеліна звертається до різних джерел. Це, наприклад, спогади дитинства і юності. Навіяні спогадами з того періоду життя роботи «Кукурудзяні коси», «Ніч яка місячна», «Яблучна криниця», «Світлиця дитинства». В дитинстві проводила літо на садибі своєї бабусі по маминій лінії, в селі Обухів Київської області. Там, серед дивовижної краси малювала і мріяла, творчу уяву доповнювали оповіді бабусі. Сюжет картини «Яблучна криниця» - це справжня історія життя бабусі. Робота «Прадідівська хата» написана по юнацьким замальовкам бабусиної хати.
Графічна серія, представлена на виставці, має назву «Осінній настрій». Це сім робіт, лейтмотивом котрих є ліричний настрій осені і бабиного літа. Це такі роботи, як наприклад: «Ще в настрої літа», «Дощ і кохання», «Білі лілії». В цих роботах через зображення наче випадково кинутих предметів одягу, або зображення квітів є спроба розгорнути в уяві глядача романтичну історію. Ліричний настрій продовжують поетичні назви робіт.
Ангеліна Ісаханова народилася в Києві, в сім’ї художника Михайла Ісаханова, майстра пейзажного живопису і графіки, викладача. Живе і працює в Києві. За освітою художник-графік, дизайнер. Закінчила Національну Академію Мистецтва і Архітектури в 1996 році. Навчалася на кафедрі графіки, в майстерні графічного дизайну під керівництвом професора В. Шості.
Упродовж навчання в Академії і після закінчення брала успішну участь у виставкових заходах і конкурсах графічного і графічно-дизайнерського напрямку, За час професійної діяльності реалізовано близько 30 проектів з дизайну інтер’єру і графічного дизайну. Серед яких проект і декор арт – кав’ярні «Арт-піца», меблевого салону, дизайну і декору приватних будинків, 1 місце в конкурсі з розробки проекту фірмового стилю чайної компанії «Мономах», розробка фірмового стилю різних компаній, тощо.
Викладач і керівниця студії образотворчого мистецтва «Арт-листочки», де проводить заняття з дітьми та дорослими. Розробляє і проводить практичні семінари з дослідження властивостей кольору, аналогового та проективного малювання.
Нині основне місце Ангеліни займає живопис і графіка. Опираючись на національні традиції, знаходить авторський підхід в розкритті внутрішнього змісту і художній манері творчих робіт. Художниця працює в жанрі фігуративного живопису, натюрморту, пейзажу. Це - олійний живопис, акрил, змішані техніки, пастель, акварель.. Представлені на виставці роботи зроблені продовж останніх років. Роботи попередніх років знаходяться в приватних колекціях в Україні і за кордоном.
Просуваємо наших! Ангеліна наш давній друг, прихильник журналу "Перехід-IV" та НО, учасниця подорожей АРСА-турз. Тож щиро вітаємо її з персональною вставкою. Це - успіх для художника!
Відразу пізнала її, Олено! Дивовижний її ріст, прекрасні твори великої мисткині!!!
Пам'ятаю наші з нею розмови з ранніх поїздок АРСА, тоді, коли вона ще себе шукала.
Дякую, що звернула увагу на цю радісну подію.
Творимо разом Ельфійську Вільну Церкву!
Коментарі
Відразу пізнала її, Олено! Дивовижний її ріст, прекрасні твори великої мисткині!!!
Пам'ятаю наші з нею розмови з ранніх поїздок АРСА, тоді, коли вона ще себе шукала.
Дякую, що звернула увагу на цю радісну подію.
Творимо разом Ельфійську Вільну Церкву!
Так, Зірко, Ангеліна досягла свого - персональної виставки. Коли ми їздили до Камінного села у серпні 2014-го (пам'ятаєш?), вона казала, що хоче зробити виставку своїх робіт. Але продовжувала працювати з дітками, вчила їх малювати. Це - дивовижно, коли художник одночасно пише свої картини і вчить інших. Анжела вирішила вчити дітей. І це - правильно. Бо ті діти, яких вона вчила, почали вже перемагати на конкурсах . https://www.ar25.org/node/31043