Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп висловився за створення окремого військового підрозділу космічних сил

Світ:

Президент США Дональд Трамп 13 березня заявив, що хоче, аби американські військові створили новий підрозділ «космічних сил», який діятиме окремо від армії, флоту і ВПС Пентагону.

Виступаючи перед військовими на базі морської піхоти Мірамар біля Сан-Дієго Трамп заявив, що новий підрозділ матиме «величезний обсяг» роботи в контексті космічної оборони.

«Моя нова національна стратегія в космосі визнає, що простір є сферою бойових дій, подібно до землі, повітря і моря», – сказав Трамп.

«Думаю, нам потрібна нова сила, ми назвемо її «Космічними силами». Тоді я говорив жартома, але потім подумав: «Чудова насправді ідея, можливо, нам доведеться це зробити, це може статися», – продовжив президент США.

Торік деякі законодавці висунули законопроект в Конгресі, який включав положення про створення нової гілки військових, який назвали Космічним корпусом. Але у Пентагоні заявляли, що не потрібно створювати ще одну бюрократичну військову одиницю.

Прихильники ідеї про космічні сили кажуть, що Сполучені Штати стикаються з серйозною стратегічною уразливістю супроти російських і китайських підприємств у можливій «космічній війні».

Від запуску Радянським Союзом космічної епохи у космосі діяв військовий і цивільний аспект безпеки, хоча існують договори, скеровані на те, щоб простір був винятково місцем миру.

У 1950-х роках президент США Дуайт Ейзенхауер створив дві окремі космічні програми – цивільну, за якою стоїть НАСА, і військову, яка є більш закритою, і переважно керується Військово-повітряними силами.

Наші інтереси: 

В умовах гібридної війни та загроз з боку Китаю та РФ - це доречно і необхідно.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи