Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Трамп не збирається носити маску, тому що це рекомендація, а не обов’язок – «Голос Америки» (США)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Нові рекомендації від Центрів США із контролю та запобігання хворобам оголосив у п’ятницю 3 квітня 2020 р. президент Дональд Трамп. Американська влада рекомендує добровільно закривати обличчя тканиною.

200404donaldtrampbryfing3042020.jpg

Президент Трамп на щоденному брифінгу з коронавірусу 3 квітня 2020 року
Президент Трамп на щоденному брифінгу з коронавірусу 3 квітня 2020 року

При цьому президент США Дональд Трамп зауважив, що сам носити маску не збирається, тому що це рекомендація, а не обов’язок, – повідомляє «Голос Америки».

“You can do it. You don’t have to do it. I’m choosing not to do it”

«Ви можете це робити. Ви не зобов’язані цього робити. Я вирішив не робити цього», – сказав він журналістам.

Хоча соціальне дистанціювання залишається важливим для уповільнення поширення вірусу COVID-19, американська влада рекомендує закривати обличчя тканиною, щоб ті, хто є носіями вірусу, але не знають про це, не передавали його іншим. Рекомендації не стосуються хірургічних масок і масок N-95, яких насамперед потребує медперсонал.

Президент Трамп наголосив, що мова йде про немедичні маски: «Центри з контролю та запобігання хвороб рекомендують, щоб американці носили звичайні прості маски з тканини, які можна купити в Інтернеті або виготовити вдома».


Цікаво, що українська служба «Голосу Америки» спотворила сенс сказаного Трампом. Слова про те, що ви можете це робити (добровільно), але не зобов'язані, вони подали так: «Ви можете це робити. Я не мушу. Я вирішив не робити цього», – заявив президент Трамп.

Можна було б подумати, що вони погано розуміють англійську мову, проте подібна тенденційність зустрічається не вперше. Таке враження, що українська служба «Голосу Америки» досі працює проти Трампа. Про це свідчить і те, які невдалі світлини вони підбирають для ілюстрації його висловлювань.   

Скріншот сторінки української служби Голосу Америки
Скріншот сторінки української служби Голосу Америки

Медичні маски потрібно носити тільки у випадку зараження коронавірусом або при контакті з хворим. Про це під час брифінгу наголосив виконавчий директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Майкл Райан 30 березня 2020 року. Це шкідливо! ВООЗ закликає здорових людей отямитися і не носити масок без крайньої необхідності

Наші інтереси: 

Стежимо за процесом. Трамп зрозумів, що "п'янку не зупинити", тому просто буде використовувати ситуацію для успішної реалізації своєї політики. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи