Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

США виділять у 2020 році понад $1 млрд. на допомогу Україні та передадуть ще три катери типу Island

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

$250 млн. - вже виділено, ще $50 млн. буде виділено за умови виконання певних умов і використання першої частини суми, і ще майже $50 млн. - залишки з минулих років, які ще не реалізовано. Посол України в США Володимир Єльченко заявляє, що у 2020 році Вашингтон планує виділити Києву понад $1 млрд. допомоги.

"Немає країни, яка більше, ніж Сполучені Штати, нас підтримує саме у секторі безпеки та оборони. Що стосується конкретніших цифр на цей рік, то загалом у 2020 році передбачено виділення на суму $250 млн. із боку Пентагону і ще майже $450 млн. по лінії Держдепу США, це вже економічна допомога. Отже, загалом у нас виходить так, що цього року загальна допомога з боку США - $698 млн. і суто військова оборонна допомога - $365 млн.", - сказав він під час прес-конференції 14 січня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Дипломат пояснив, що $250 млн. - вже виділено, ще $50 млн. - буде виділено за умови виконання певних умов і використання першої частини суми, і ще майже $50 млн. - залишки з минулих років, які ще не реалізовано. Отже, наголосив Єльченко, загальна сума допомоги від США на цей рік - понад $1 млрд.

"Головний пріоритет, який було визначено у двосторонніх консультаціях між Міністерством оборони України та Пентагоном - це посилення українського флоту. Є таке поняття, як "москітний флот", тобто швидкісні катери, яких дуже не вистачає саме нашим військовим або морякам на Чорному та Азовському морях. Ми пам'ятаємо, що минулого року Україні було передано два швидкісних катери типу Island. Цього року передбачається передача ще трьох катерів. Отже, значна частина цих коштів піде саме на їхнє переоснащення і встановлення там тимчасової зброї та засобів зв'язку", - зазначив посол.

Наші інтереси: 

Підтримка України потужним союзником. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи