Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
37

Сорос закликав ЄС організувати "план Маршалла" для України

Німеччина повинна стати лідером у підготовці та здійсненні цього плану, який повинен включати кредити європейських комерційних банків українським компаніям, а також тренінги та консультації для управлінського персоналу в обмін на частки в самих компаніях або участь у їх прибутку.

images.jpg

George Soros
George Soros

 

foto

Мільярдер Джордж Сорос закликав лідерів Європейського Союзу організувати терміновий план допомоги Україні після масових заворушень у столиці країни, що призвели до загибелі більше 80 чоловік, за аналогією з планом США з підтримки європейських країн після Другої світової війни, відомим як "план Маршалла".

Про це повідомляє УНН з посиланням на РІА-Новини.

Сорос, один з найбагатших людей світу, який заробив статок на валютних спекуляціях, заявив, що Німеччина повинна стати лідером у підготовці та здійсненні цього плану, який повинен включати кредити європейських комерційних банків українським компаніям, а також тренінги та консультації для управлінського персоналу в обмін на частки в самих компаніях або участь у їх прибутку.

"Україна потребує термінового сучасного аналога "плану Маршалла", за допомогою якого США допомогли перебудувати Європу після Другої світової війни. Німеччина повинна сьогодні зіграти таку ж роль, яку США зіграли тоді" , - написав Сорос у відкритому листі.

Мільярдер - спекулянт також запевнив, що його фонд "Відродження" (Renaissance Foundation), що працює на Україну з 1990 року, не причетний до заворушень, хоча і "виступав у якості захисника тих, кого торкнулися офіційні репресії".

УНН

 

27 лютого 2014, 13:42

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Це вже застарілі дані - "призвели до загибелі більше 80 чоловік".
У Вікіпедії є вже навіть Список загиблих учасників Євромайдану згідно якого поіменно налічують 96 героїв і невідомо ще скільки невідомих...
Славимо Героїв!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)