Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
75

Солодкий бізнес: ветеран АТО відкрив браунарню на Подолі

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

4 березня в Києві на Подолі ветеран АТО Роман Набожняк відкрив кафе "Veterano Brownie". У його команді - колишні військовослужбовці та переселенці. 10% від свого заробітку власники перераховують на підтримку сімей загиблих воїнів.

19030505.jpg

Колаж РБК-Україна

Роман та його дружина Юлія відкрили заклад, де можна випити кави або чаю та з'їсти брауні. У меню закладу - брауні за авторськими рецептами з різними смаками: від класичного до вишневого, горіхового і сирного.

"Ми відкриті. Заходьте робити добро ❤️ Нижній Вал, 39", - написали вони на сторінці Veterano Brownie у Фейсбук

"Сьогодні і протягом тижня будемо тестувати усі наші смаки по декілька різних на день почнемо із азів: класика на темному шоколаді Barry Callebaut, екстра на тертому какао з Ґани і блонді на білому шоколаді Barry Callebaut. Тут чи з собою", - написав Roman Nabozhniak.

У мережі з'явилися щирі привітання. Ось, що пише, наприклад, Dmytro Thedobass:

"Вітаю Roman Nabozhniak і Julia з відкриттям! Ви - неперевершенний доказ того, що немає нічого неможливого, хуже нє будєт - будєт луччє і є ще в світі бабки! 
Бажаю вам попутного вітру з Сєвєродонецька. Повернуся - прийду освячувати за всіма базарними канонами. Щиро ваш провідник у розніцу".

Veterano Pizza похвалили заклад: "Перша в Україні браунарня вже відкрила свої двері! Смакувати надзвичайні ветеранські брауні від Roman Nabozhniak тепер можливо на Подолі, а ще вони готують фантастичну каву".

 

Наші інтереси: 

Змінювати світ навколо себе, робити маленькі кроки, а не кричати "Зрада!" на кожному кроці і в усіх бідах звинувачувати Порошенка. Такі молоді люди і змінюють Україну. Не тягнуть з неї гроші, не сидять на держбюджеті, а створюють малий сімейний бізнес.