Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Словацька екокапсула вже у продажі: житло майбутнього може бути й твоїм

Ні, це не наукова фантастика. Революція прийшла – і прямо із Словаччини. Відома екокапсула вже є на ринку деякий час, а тепер розігнався її продаж. Винахідники повідомили, що цю футуристичну річ можна купити. Притому ціна надзвичайно цікава.

19061302.jpg

Першу екокапсулу купили в Нідерланди (муніципалітеті Voerendaal). Фото: Ecocapsule у Фейсбук

Екокапсула є проектом мобільного житла, яке екологічно чисте завдяки використанню енергії сонця та вітру. Водночас є компактним житлом для туристів та мінімалістів. Цей унікальний проект уже продається.

Мобільне яйце є рідкісним через розміри, оскільки висота становить 2,55 метра, довжина 4,45 метра та ширина 2,25 метра. Вага 1500 кілограм.

Photo: Tomas Manina

Перші екокапсули вже продаються за 79900 євро, причому на початку вистачає заплатити аванс 2 000 євро.

Лімітований випуск перших 50 екокапсул був у продажі для тих нетерплячих, що хочуть цією коштовністю володіти якнайскоріше. За даними офіційної сторінки, за три місяці перед самим виробництвом дизайнери зв'яжуться з власником, щоб той сам підібрав декотрі функції. Так само обіцяють і ексклюзивний подарунок.

Виробництво екокапсул почалося у 2017 році, а свою капсулу можна було отримати вже через рік.

Той, хто вирішив почекати, заплатив за житлове солярне яйце менше ніж 79.000 євро.

З другої серії виробили тільки 50 штук, тому дизайнери рекомендували записатися у список очікування, щоб бажаючим таки дісталася екокапсула.

Масове виробництво почалося у 2018 році, тож  аванс у порівнянні з лімітованим випуском є меншим і становить усього 300 євро.

Хто бажає придбати більше екокапсул, заплатить нижчу ціну. Ця пропозиція може бути цікавою для готельєрів чи бізнесменів, які прагнуть створити унікальне середовище завдяки цьому словацькому виробу.

Про початок продажу писали і закордонні портали, які екокапсулу змалювали як дещо з науково-фантастичного фільму. Проте екокапсули - справжні та реальні.

Портал «Mirror» їх навіть описує як можливий початок революції житла чи подорожей. Йому подобається використання солярних панелей та вітрогенератора для вироблення енергії, а також справді футуристичний дизайн. 

Джерело

Наші інтереси: 

Новий стиль життя. Початок революції житла та подорожей. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи