Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Сінгапур стимулює "глибокі технології": кошти спрямовані стартапам, що мають серйозну наукову цінність

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сінгапурське урядове агентство SPRING, що надає допомогу малим і середнім підприємствам, шукає співінвесторів для свого нового венчурного проекту обсягом $73 млн. В агентстві заявили, що кошти будуть спрямовані стартапам, чиї технології, вже знаходяться на високому рівні та мають серйозну наукову цінність, пише Tech in Asia.

singapur.jpg

Сінгапур

Згідно з планами, сума, надана SPRING, буде підкріплена приватним капіталом.

Для цього агентство розробило певні коефіцієнти спільного інвестування. У деяких випадках частки державного капіталу та приватного можуть бути у співвідношенні 7:3, а в деяких інвестування може відбуватися на рівних.

У заяві SPRING уточнює, що мається на увазі під стартапами, які створюють «глибокі технології». Це компанії, які розробляють унікальні, важко відтворювані технології, і у них вже є наукові відкриття. Такий бізнес має високий поріг для входу і виходить на ринок не раніше 3 років після старту.

Фонд буде націлений на інвестиції в три сектори промисловості: передові технології виробництва та інженерії, охорона здоров’я та біомедичні науки, а також міські рішення і безпека

SPING розраховує, що на додаток до фінансування співінвестори будуть також надавати інші форми підтримки, зокрема у вигляді наставництва та доступу до їхніх бізнес-мереж.

Наші інтереси: 

Гарний приклад серйозного, стратегічного підходу до розвитку країни.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи