Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Сімейних лікарів будуть стимулювати, щоб вони активніше вакцинували пацієнтів від Covid-19

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство охорони здоров'я розробляє стимули для сімейних лікарів активніше вакцинувати пацієнтів від Covid-19. Розглядається можливість нарахування балів безперервного професійного розвитку за досягнення високих результатів охоплення серед підопічних, повідомляє пресслужба МОЗ. 

"Якщо серед дорослих пацієнтів сімейного лікаря вакциновано понад 80%, йому буде зараховуватися 50 балів безперервного професійного розвитку під час чергової атестації, починаючи з 2022 року. Зараз спільно з НСЗУ розглядаємо можливість запровадження і додаткової фінансової винагороди сімейним лікарям за високі результати охоплення щепленнями від Covid-19 серед дорослих пацієнтів", – заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, пише Gazeta.ua.

За даними дослідження ЮНІСЕФ/USAID, проведеного Info Sapiens у березні 2021 року, 64% українців загалом і 72% людей від 60 років дослухаються до порад сімейного лікаря, приймаючи рішення про вакцинацію. Саме тому сімейні лікарі є ключовими та мають агітувати на користь вакцинації – вони мають активніше комунікувати з пацієнтами.

Нагадаємо, Україна отримала майже 12 мільйонів доз ковід-вакцини. Тож її потрібно тепер втюхувати навіть хитрощами.

Наші інтереси: 

Розуміти, що медицина перетворюється на бізнес, а лікарі – агенти цього бізнесу. Недовіра до лікарів та системи "охорони здоров'я" зростатиме ще більше.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, завдяки цьому ще більше людей усвідомлять, що офіційна медицина вже перетворилась на лохотрон.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!