Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Що відбудеться, якщо пити воду вранці натщесерце – Focus (Німеччина)

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ми часто чуємо, що нашому тілу вранці потрібна достатня кількість рідини. Але що відбувається з організмом, коли п'єш воду на порожній шлунок, тільки-но вставши з ліжка? Перш за все вплив буде позитивним. 

1. Організм очищається

Ночами наше тіло відпочиває і позбавляється від токсинів. Якщо ви будете вранці пити воду на порожній шлунок, ви допоможете організму в буквальному сенсі вимивати шкідливі речовини. Крім того, пиття великої кількості води сприяє виробництву м'язових клітин і нових кров'яних тілець, пише Focus.

2. Обмін речовин прискорюється

Якщо пити воду на порожній шлунок, то інтенсивність обміну речовин прискориться на 24%. Швидший обмін речовин, своєю чергою, означає поліпшення травлення, а це важливо, наприклад, для схуднення. Для цього бажано пити теплу воду.

3. Стає простіше впоратися з печією і розладом шлунка

Порушення травлення виникають через підвищену кислотність в шлунку. Коли кислота потрапляє в стравохід, в роті з'являється неприємний присмак. Якщо вранці відразу після підйому натщесерце випити води, то концентрація кислоти знизиться, і печії не буде. Крім того, шлунок тим самим підготується до сніданку.

4. Покращиться якість шкіри, з'явиться природний колір

Через нестачу рідини завчасно з'являються зморшки та розширені пори. Результати досліджень підтверджують, що 500 мл води на порожній шлунок значно стимулюють кровообіг, – шкіра буде вам за це вдячна.

5. Блискуче здорове волосся

Недолік рідини може мати серйозні наслідки для росту волосся. Вода зволожує волосся і становить до чверті їх обсягу. Якщо людина вживає мало рідини, волосся стає тонким і ламким. Багато пити протягом дня в будь-якому випадку дуже важливо, але вода натщесерце особливо сильно впливає на стан волосся.

6. Знижується ризик появи каменів у нирках і циститу

Пити воду відразу після підйому важливо ще й тому, що завдяки цьому знижується ризик виникнення каменів у нирках і запалення сечового міхура. Достатня кількість рідини знижує концентрацію шлункової кислоти і вимиває з організму отруйні речовини, які можуть стати причиною як каміння в нирках, так і циститу.

7. Зміцнюється імунна система

Пити воду натщесерце корисно для правильного балансу лімфатичної системи, завдяки чому людина стає більш стійкою до збудників різних хвороб.

Наші інтереси: 

Знати про доступні та прості способи покращити своє здоров'я і самопочуття.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

найкорисніші дії найлегше виконувати.радію