x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag aside invalid in Entity, line: 7 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Росії є що приховувати на Донбасі, – Курт Волкер

Категорія:

На думку спецпредставника США, Росія не хоче, щоб спостерігачі бачили, що відбувається на окупованих територіях.

Обмеження для місії ОБСЄ, які російські окупанти встановлюють на непідконтрольній Києву території Донбасу, змушують організацію думати, що російській стороні є що приховувати.  Таку думку висловив спецпредставник США в Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Голосу Америки".

Він нагадав, що перед ОБСЄ починаючи з лютого постають все більші складнощі в отриманні доступу до українсько-російського міжнародного кордону.

Також він вказав на те, що навіть у випадку, що окупанти пропустять спостерігачів на їхній дорозі є чимало пропускних пунктів.

"Це означає, що заздалегідь йдуть повідомлення: "Добре, їде ОБСЄ, готуйтесь, щоб вони нічого не побачили". Так було", – зазначив спецпредставник.

Він також нагадав, що спостерігачам не дозволяли ночувати на окупованих територіях і вони мусили повертатись доки було світло, тому на кордоні не було достатньо ефективного спостереження.

"Однак, навіть це змінилося, і тепер вони не можуть навіть туди потрапити, і тому думають, що там щось є і Росія просто не хоче, щоб вони бачили, що ті тепер роблять", – наголосив Волкер.

Раніше Волкер вимагав від Росії припинити залякувати спостерігачів ОБСЄ, які неодноразово потрапляти у ворожі засідки та були затримані бойовиками.

Наші інтереси: 

Всі вже знають, хто винуватець війни на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфійське пробудження – єдиний шанс врятуватися від бунту психопатів та штучного інтелекту (подкаст)

Війна з Мордором – це наш Великий Потоп. Порятунком буде новий світогляд, народна держава-мережа та передові технології. Штучний інтелект став небезпечним конем без кучера, який виходить з-під...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Час розплати прийде!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Час розплати прийде!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!