Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Припинення договору про дружбу з РФ і свобода судноплавства

Спецтема:

Як тільки Україна виходить з двостороннього договору, Азовське море переходить в режим регулювання міжнародними нормами і правилами.

Відтак будь-яке судно або корабель матиме право проходити до Азова без дозволу Московії й України і такий дозвіл знадобиться тільки для входу в територіальні води країни, чия територія виходить на побережжя моря.

Це позначається терміном «свобода судноплавства». Незаконне перешкоджання цій свободі спричиняє дуже серйозні наслідки. Наприклад, щодо суден і кораблів Московії можуть застосувати дзеркальні заходи – для них будуть закриті всі судноплавні протоки.

Крім того, може бути введена заборона відвідування портів країн, які підключаться до цієї ініціативи. Вже зараз серйозно обговорюються подібні заходи в рамках країн НАТО, а особливо активно – в США і Німеччині.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Перекрити кисень Кремлю.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи