Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Президент Дональд Трамп звільнив главу Пентагону й призначив нового в. о. міністра оборони

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп звільнив міністра оборони Марка Еспера і призначив виконувати обов’язки міністра Крістофера Міллера. У Трампа та Еспера розходились позиції із низки питань, зокрема, у зменшенні присутності американських сил на військових базах США в Афганістані, Німеччині та Південній Кореї.

20111203.jpg

Крістофер Міллер, директор Національного центру боротьби з тероризмом, під час слухань у Конгресі, 24 вересня 2020

Про своє рішення президент США Дональд Трамп повідомив у Twitter.

"Я радий повідомити, що Крістофер К. Міллер, високоповажний директор Національного центру боротьби з тероризмом (одноголосно затверджений Сенатом), буде відтепер виконувачем обов'язків міністра оборони. Кріс виконає чудову роботу! Марка Еспера звільнено. Я хочу подякувати йому за роботу", - написав Трамп.

Як повідомляє CNBC, Еспер написав заяву про відставку, готуючись залишити посаду глави Пентагону після того, як із програшем на виборах президента Трампа у відставку йде уся його адміністрація.

У Еспера та Трампа були розбіжності в позиціях, пише Голос Америки. Так, в червні, на тлі заяв президента про можливість залучення військових для наведення ладу в містах у випадку насильницьких дій під час протестів, Еспер повідомив репортерам, що не підтримує використання "Закону про повстання" 1807 року.

Також у Трампа й Еспера розходились позиції із низки інших питань, зокрема, у зменшенні присутності американських сил на військових базах США в Афганістані, Німеччині та Південній Кореї, а також використанні символіки конфедератів в армії, пише USA Today.

Крістофер Чарльз Міллер (Christopher Charles Miller), 1965 р. н.
Крістофер Чарльз Міллер (Christopher Charles Miller), 1965 р. н.
Наші інтереси: 

Вибори-2020 – це розвилка в розвитку США. Міністр оборони має важливе значення для підтримання стабільності переходу США до нового етапу розвитку.   

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...