Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Понад половина росіян вважають Сталіна "великим вождем". В Україні таких – 16% (опитування)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Більш ніж половина росіян (56%) скоріше згодні та повністю згодні з тим, що "Сталін був великим вождем", 14% респондентів дотримуються зворотної точки зору. Для України ці показники становлять 16% і 40% відповідно.

21062303.jpg

Сталін. Фото: EPA

В українців і росіян запитали про їхнє ставлення до Йосипа Сталіна. Велика частина жителів Росії заявила, що вважає його культовою особистістю і ставиться з повагою. В Україні склалася протилежна ситуація, про що свідчать результати опитувань Київського міжнародного інституту соціології та Левада-центру.

56% росіян скоріше та повністю згодні з тим, що "Сталін – великий вождь", в Україні ця цифра дорівнює 16%. При цьому, у 2019 році кількість шанувальників Сталіна в Росії було 70%, а в Україні – ті ж 16%.

Аналогічні справи з особистими симпатіями. З повагою, захопленням або симпатією до Сталіна ставляться 60% росіян і 17% українців.

Нагадаємо, 22 червня Росія, як завжди, відзначала "День памяти и скорби". 22 червня 1941 року почалася Велика Вітчизняна брехня.

22 червня 1941 року Гітлер випередив Сталіна на лічені години

Сталін був готовий до наступальної війни і мав надійного, багатого, сильного і щедрого союзника.

 

Наші інтереси: 

Ще одне підтвердження, що ментальність українців та росіян – різна. У вигадку Путіна про "адін народ" вірять хіба що розумово обмежені росіяни. Хто може вважати вбивцю та людиноненависника великою особистістю?

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ага, ще один промовистий факт відмінності росіян та українців.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!