Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Податківці замовили собі рекламу на 3 мільйони

Світ:

Державна податкова служба у м.Києві 26 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ПрАТ «Агентство «Інфокон» на рекламні послуги вартістю 2,88 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель». Рекламна кампанія має пройти до кінця цього року.
Передбачено «розміщення інформації та соціальної реклами» у пресі, на радіо та телебаченні, а також виготовлення друкованої реклами, стікерів для вагонів метрополітену, паперових постерів для біл-бордів, виготовлення банерів і їх розміщення на десяти найрейтинговіших сайтах в інтернеті за кваліфікацією bigmir, toping.

Розміщення друкованої інформації замовлено в популярних виданнях «Сегодня», «Факты и комментарии», а також «Діловій столиці», «Хрещатик» та «Податковий, банківський, митний Консультант».

Радіореклама має вийти на десяти популярних станціях.

Разом з тим телерекламу буде розміщено на не найбільш популярних каналах «UBR», ТРК «Київ» і «5 канал».

Основним акціонером ПрАТ «Агентство «Інфокон» є Віктор Мітьолкін. Компанія почала вигравати тендери наприкінці 2010 року і з того часу отримала рекламні підряди державних установ на 10,80 млн грн.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Август Трейд», чиїм основним власником є Олег Фурдило, шеф-редактор тижневика «Податковий, банківський, митний Консультант», в якому в тому числі і замовлено розміщення реклами податківців.


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи