Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Півмільйона хорватів висловились за референдум про конституційне визначення сім’ї

Категорія:

Світ:

Як повідомляє Громадська Ініціатива «U ime obitelji», понад півмільйона хорватських громадян поставили свій підпис під вимогою винесення на загальнонаціональний референдум питання про внесення до Конституції Республіки Хорватія визначення сім’ї як шлюбу одного чоловіка і однієї жінки.

Згідно з діючим на момент початку акції збору підписів законом про референдум, потрібно було зібрати підписи 370 тис., але минулого тижня парламент країни, в якому зараз більшість мають ліберальні та соціал-демократичні партії, змінив закон і збільшив кількість потрібних підписів до 450 тис.

За кільки днів ініціаторам референдуму потрібно було зібрати додаткових 80 тисяч підписів. Що вони й зробили. Референдум підтримали відомі хорватські спортсмени, громадські діячі, вчені, митці, популярні музиканти і артисти, а також Католицька Церква в Хорватії, мусульманська спільнота Хорватії, протестантські деномінації країні. Сербська православна церква в Хорватії залишилась осторонь цього процесу, на відміну від самопроголошених Чорногорської та Македонської православних церков, які взяли активну участь у процесі на стороні  Громадської Ініціативи «U ime obitelji».

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Яра Воля.
0
Ще не підтримано

Хорвати ще мають здоровий розум!

Яра Воля

Коментарі

Зображення користувача Яра Воля.
0
Ще не підтримано

Хорвати ще мають здоровий розум!

Яра Воля