Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Пішки до столиці. Мер Конотопа йде до Президента

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін уже другий день йде до столиці, аби власноруч принести очільнику держави зверненням про розпуск депутатського корпусу Конотопської міської ради. Про це повідомляє Укрінформ.

206384942532885285178333590188048866613823n159888b565e396.jpg

Артем Семеніхін міський голова м. Конотоп
Артем Семеніхін міський голова м. Конотоп

Вирушив до Києва Артем Семеніхін вчора після збору народного віче. За його словами, у місті 5 місяців не відбувались сесійні засідання. Наразі в Конотопі невирішеними залишаються важливі питання, зокрема, виділення коштів на капітальні ремонти ряду об’єктів міської інфраструктури, зарплати бюджетникам, допомога хворим дітям. Тому з самого ранку у Конотопі пройшло народне віче.

Зібралися на нього більше двох сотень людей. У результаті, міський голова підписав розпорядження про проведення 5-го пленарного засідання міськради Конотопу о 10 годині 12-го серпня, та вирушив до столиці.

Як пишуть конотопські ЗМІ, Артем Семеніхін уже в Чернігівській області, пройшов місто Батурин. Також під час подорожі мер відмовляється від їжі і буде пити тільки воду.

 Переглядів: 5 810

 

Наші інтереси: 

+

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...