Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Підвищення кваліфікації для вчителів інформатики

Світ:

Інформаційні технології є рушієм розвитку українського національного господарства і потребують якісних змін в галузі освіти. Агентами таких змін можуть стати вчителі інформатики. 

За сприятливого збігу обставин я став головою буковинського представництва центру стартап-культури Гартленд і координатором з організації курсів для вчителів інформатики. Рівень викладання цієї дисципліни в школі залишає бажати кращого. В цьому я переконався працюючи викладачем інформатики і комп'ютерних мереж в комерційному закладі. До мене приходять вчитися старшокласники з різних шкіл міста і їх батьки готові щомісяця сплачувати чималі кошти за навчання в галузі ІТ. Але це можна було би робити безпосередньо в школі. Що для цього потрібно? Наблизити освіту до потреб галузі! А отже змінити на краще якість викладання програмування. Звісно це потребує підвищення кваліфікації вчителів. Але це можливо у випадку докладання зусиль від самих працівників освіти. Я ж постараюсь організувати, щоб у них була така можливість.

Тож, учителі інформатики, які хочуть покращити свої навички з програмування мовами сі, джаваскріпт, пайтон, навчитись створювати найпростіші веб-сервери і сайти, працювати з популярними бібліотеками процедур, операційними системами і компіляторами з відкритим кодом, а потім навчити цього своїх учнів, ласкаво просимо на курси з підвищення кваліфікації, які, зокрема, схвалені Інститутом Модернізації Змісту Освіти.  За довідками в Чернівецькій області, звертайтесь до мене на мобільний або в телеграм за номером +380975290948.

Наші інтереси: 

Вивчаємо інформаційні технології для розвитку Гартленда.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи