Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 17
  • Переглядів: 26

Петро Олар: Україна і Литва пам’ятають спільне походження

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Український кінорежисер Петро Олар переїхав на постійне проживання у Литву для розвитку спільного інформаційного простору майбутньої Співдружності Міжмор’я - повідомляє литовський портал “Новини Примор’я” (“Паюріо нау’єнос”).

160728petroolar.jpg

Петро Олар
Петро Олар

Оператор та ТБ режисер Петро Олар під час Литовського відродження працював в Останкінському ТБ у групі передачі "Взгляд", 23 серпня 1989 року він знімав з літака Балтійський Шлях.

13 січня 1991 року, коли Литва захистила свою державу під час наїзду танками на людей у Вільнюсі, після краху демократичного шляху розвитку Росії, залишив Москву та 10 років працював у Ватикані на ТБ, супроводжував папу Римського Івана Павла ІІ в його подорожах, а після його смерті у 2005 році  - повернувся до життя в Україну.

Під час Українського повстання за Свободу та захист своєї Незалежності, Петро постійно їздив з допомогою на фронт, співпрацював з волонтерами, і разом з дружиною Анною постійно віз допомогу з Литви до бійців.

Петро Олар вже 4-ий рік співпрацює з Литвою, а зараз переїхав на постійне життя до Литви, де організує інформаційний простір для народів ВКЛ - Литви, України, Польщі та у перспективі - Білорусії, розвиває інтернетне ТБ "Міжмор'я TV-7" та портал "Народний Оглядач" ar25.org.

Огляд підготував Юозас Валюшайтіс.

Наші інтереси: 

Треба знати про наших друзів і поширювати інформацію про їхні добрі справи.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...