Аудіоверсія: Особистий простір волі та колективний світ волі Аріянської Церкви
Фундаментальною особливістю нашого земного світу є наявність чотирьох паралельних просторів подій: страждань, боротьби, пригод і волі. У кожному з цих просторів є перелік дозволених і недозволених подій. Наприклад, у Просторі страждань є злидні і нема щастя, а у Просторі волі є перемоги і нема хвороб.
Простір подій можна уявити як порожній контейнер. Його головною характеристикою є та чи інша частота вібрацій: що вища частота, то кращі події і більша швидкість їх реалізації. Коли людина самотужки піднімається у вищий простір подій, то вона потрапляє саме у такий порожній «контейнер».
Для того, щоб у ньому закріпитися, його треба наповнити відповідними подіями. Що більше відбувається відповідних подій, то більше ПРОСТІР перетворюється на СВІТ. Світ – це простір, наповнений подіями. Подіями є думки, емоції, слова, справи, стосунки з іншими людьми.
Людина може одночасно перебувати тільки в одному просторі подій. Проте вона може створювати події, які відповідають різним просторам. Кожна створена подія притягує до того простору, якому вона відповідає.
Навіщо ми про це говоримо?
Річ у тім, що постіндустріальну українську державу можна створити тільки у Просторі волі. Причина елементарна: творення такої держави у Просторі боротьби потребує занадто багато часових і матеріальних ресурсів, яких у нас просто нема.
Відтак кожен, хто має на меті заснування української держави нового циклу, має сам здійснити індивідуальне вольове зусилля і піднятися у Простір волі. Це непросто, адже існуючий світ постійно тягне нас у нижчі простори подій. Тисячі невидимих зв’язків у вигляді стереотипів мислення, мовлення, харчування, стосунків, всього способу життя тягнуть нас донизу.
За що ми можемо надійно вхопитися, щоб утриматися у Просторі волі? За ті події, які ми самі створюємо у цьому просторі, перетворюючи його на Світ волі.
Отже, для стабільного перебування у Просторі волі його треба наповнити подіями, які притаманні саме цьому простору:
Оскільки ми робимо тільки перші кроки в опануванні Простору волі, то у нас не все виходить так, як має бути в ідеалі. Відтак особистий Світ волі формується повільніше, ніж хочеться.
Як прискорити процес творення Світу волі? Це досягається колективними зусиллями.
Уявімо, що для формування свого Світу волі людина щодня творить 10 подій:
Таким чином, щодня людина має 10 позитивних подій, які утримують її у Просторі волі і рухають вгору. Якби таких подій було сто або тисячу, то положення людини було б ще надійнішим, а просування вгору ще успішнішим. Але де їх взяти?
Ми можемо створити колективний простір, який наповнюватимемо тільки позитивними подіями. Таким простором має стати простір Аріянської Церкви – організованої духовної громади нового циклу.
У наших силах наповнити цей простір спрямованістю думок, слів і дій до нашої головної мети – творення Вільної Української Держави, зародку постіндустріальної цивілізації. Ми можемо наповнити його спільними справами, позитивним спілкуванням, продуктивними знаннями, добрими новинами, стосунками з такими ж світлими людьми.
Якщо конкретно, то інструментами для творення аріянського Світу волі є:
Як бачимо, наше щастя – в наших руках. Воно досягається простими, але систематичними діями.
Творимо!
Вгору просування - без краплі вагання!
Дяую, Ігоре: у пошуках надхнення я вже певний час перечитую весь сайт, починаючи з ранкової пошти, - і ось я знайшов його саме в цій статті. Творімо!
Все починається з Любові.
Коментарі
Дяую, Ігоре: у пошуках надхнення я вже певний час перечитую весь сайт, починаючи з ранкової пошти, - і ось я знайшов його саме в цій статті. Творімо!
Все починається з Любові.
не скиглю, не канючу милостиню, а приймаю дари з гідністю Хреста
Картинка внизу статті трохи нагадує малюнки Свідків Єгови про Новий світ...
"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"
Нагадує, бо уявлення про щастя схожі в різних людей.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Виявляється, що інструментами для творення аріянського Світу волі є Народний оглядач і тільки Народний оглядач.
Тези в кінці статті дуже сумнівні.
Саме так, адже тема аріянського Світу волі розробляється тільки Народним Оглядачем. Якщо є й інші аріянські спільноти, то про них варто нам повідомити.
З другого боку, запропоновані тут дії є простими, легкими й цілком доступними. Кожний обирає те, що йому подобається. До того ж цей перелік не є закритим – він постійно доповнюється в міру розширення наших можливостей. Тут кожен має діяти самостійно і творити згідно зі своїми обставинами.
Все, що робиться з власної волі, – добро!