Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
ДЗен ДЗелень
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

Орден Дракона

Світ:

Засновниками Ордену Дракона є легендарний сербський герой Милош Обилич та князь Сербії Лазар Хребелянович.

orden_drakona.png

Медальйон Ордену Дракона

Метою ордену, що складався з 12 лицарів, було зниищення турецького султана. Відзнаками ордену був дракон зображений на шоломі та сонце з дванадцятьма променями на щиті. У 1389 році відбулась вирішальна битва між турецькими і сербськими військами. Хоча Обиличу вдалось проникнути в табір супротивника і завдати смертельного удару турецькому султанові, загинув також сербський князь Лазар, а Милоша Обилича пізніше стратили. Живим залишився тільки один лицар ордену - Стефан Лазаревич, син покійного князя.

У 1408 році угорський король Сигізмунд (котрий пізніше став імператором Священної Римської Імперії) вирішив відновити цей орден. Згідно статуту Стефан Лазаревич числився першим серед 22 засновників відновленого Ордену Дракона. У різних час до почесного ордену входили також волоський князь Влад ІІ (батько славнозвісного князя Дракули), великий князь Литовський, Руський та Жемайтійський Вітовт, польський король Владислав ІІ Ягайло, австрійський герцог Ернст з родини Габсбургів, англійський король Генрі V.

Категорія:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи