Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Німеччина поставила жирний хрест на політичних спекуляціях навколо "Північного потоку-2", – посол Мельник

Рішення Bundesnetzagentur стало свого роду тріумфом справедливості. Німецький регулятор виніс 15 травня 2020 року своє остаточне рішення про відмову у наданні компанії Nord Stream 2 AG звільнення від законодавства ЄС для частини газопроводу Nord Stream 2, який проходить територією ФРН, згідно зі ст. 28b Федерального закону про енергетичну промисловість (EnWG).

19052701.jpg

посол України в ФРН Андрій Мельник

Відмова німецького регулятора звільнити російський трубопровід "Північний потік-2" від європейського регулювання ставить хрест на спекуляціях про намагання Німеччини створити лазівки для російських партнерів, заявив посол України в Німеччині Андрій Мельник у коментарі для "Укрінформ".

«Цим рішенням німецької влади фактично поставлено жирний хрест на численних політичних спекуляціях останнього пів року про те, що нібито певні сили у Німеччині мали свідомий намір створити для Nord Stream 2 законодавчі лазівки для звільнення цього суперечливого проєкту з-під європейського законодавства», - упевнений Мельник.

Дипломат підкреслив, що Україна, економічні та політичні інтереси якої, як відомо, зазнають суттєвого впливу внаслідок спорудження цього газогону, з перших хвилин мала «абсолютну довіру» у те, що німецька держава забезпечить справедливий та неупереджений розгляд питання про можливе виключення Nord Stream 2 з-під регулювання ЄС.

Україна дуже вдячна німецьким партнерам за проведені двосторонні консультації з енергетичних питань, у ході яких Україна отримала запевнення, що ухвалені у листопаді 2019 року Бундестагом зміни в німецькому законодавстві жодним чином не були і не могли бути спрямовані на те, щоб уможливити будь-які винятки для цього проєкту.

«Тож нинішнє рішення Bundesnetzagentur ми розглядаємо як свого роду тріумф у справедливому врахуванні інтересів як зацікавлених країн Євросоюзу, так і насамперед України як майбутньої держави-члена ЄС, яка надзвичайно цінує незмінну потужну підтримку і солідарність з боку офіційного Берліна», - заявив Мельник.

 

Наші інтереси: 

Україна тепер не матиме проблем внаслідок спорудження цього газогону.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи