Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 81
  • Переглядів: 96

Наш розвиток у серпні 2022: євангельські настанови про постіндустріальний перехід, міграція на нову платформу

Радіймо, друзі! Щиро дякую всім, хто підтримав нашу справу роботою, грошима і молитвами! Нещодавнє відкриття прихованої мети Євангелія дозволяє нам діяти рішуче, чітко та ефективно.

220804no.jpg

То як, переводимо НО на новий фундамент?
То як, переводимо НО на новий фундамент?

Дослідження євангельських подій як опису стратегічної комунікаційної кампанії Ісуса Хреста дозволило з’ясувати істинну мету цієї кампанії – розділення людей і людиноподібних тварин. Про це у статті «Прихована мета стратегічної кампанії Ісуса Хреста». Незабаром буде озвучення.

Це стрижнева ідея Великого Переходу – від індустріальної до постіндустріальної цивілізації. Саме вона буде в основі світоглядної, організаційної та технологічної трансформації України. Про це ми поговоримо у двох наступних статтях. Починається конкретика.

Фактично, ми підходимо до завершення теоретичної частини нашої справи. Можливо, вже з кінця осені перейдемо до практики.

В плані переходу до нового етапу ми починаємо переведення сайту на нову платформу. З 2012 року наш сайт працює на платформі Drupal-7, але вона вже застаріла і з кінця цього року вже не буде підтримуватися розробниками. Це неминуче призведе до дірок у безпеці та зробить сайт беззахисним проти майбутніх кібератак.

Тому вже в цьому місяці ми розпочинаємо міграцію «Народного Оглядача» на платформу Drupal-9. Фактично, треба буде перезібрати сайт на новому технологічному фундаменті. Процес заплановано на чотири місяці, тобто до початку зими ми все маємо успішно завершити. Це вимагає додаткових фінансових витрат, але плюс в тому, що іншого виходу в нас просто не існує, відтак і нема зайвих сумнівів. Так що ми точно знаємо, що треба робити, – і це чудово.

Функціонал НО залишиться без змін – просто його буде перенесено на передову систему керування вмістом. Після цього можна буде думати про розробку нових можливостей сайту.

У мене таке відчуття, що чим далі, тим цікавіше. Війна виступила потужним прискорювачем перетворень. Якщо до війни кардинальні зміни очікувалися років через двадцять, то тепер виглядає так, що у 2025 році ми будемо жити в постіндустріальній реальності Вільної Української Держави.

Але для цього доведеться гарно, енергійно, творчо попрацювати. З нашою дружною компанією – це одне задоволення.

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Хай буде!

Радіймо життю граючи!

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Хай буде!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Протягом останнього місяця ми здійснили тестування нашого музичного радіо. Будемо його вдосконалювати, оскільки з'ясувалося, що сучасні браузери здійснюють передзавантаження музичних файлів, тому відкриття сторінок НО може різко збільшувати інтернет-трафік. Тимчасово радіо відключили, але до кінця місяця маємо його поліпшити.  

Все, що робиться з власної волі, – добро!