Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Маск збирається перебратись з Каліфорнії в Техас

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Каліфорнія, в якій найвищі податки й жорсткі правила, під час весняного локдауна стала штатом масового відпливу відомих технологічних компаній. Цього року Маск був одним з найгучніших критиків цього штату. У травні, коли підприємства по всій Каліфорнії були закритими через так звану пандемію, Маск написав у Twitter, що перенесе штаб-квартиру Tesla з Каліфорнії в Техас або Неваду.

Виїзд з Каліфорнії з найвищим податком на прибуток в Техас, де взагалі немає прибуткового податку, може заощадити Маску мільярди доларів, йдеться у матеріалі телеканалу CNBC, в інтерв'ю якому друзі підприємця й розповіли подробиці.

 CNBC не вдалося знайти будь-які публічні записи, що свідчать про те, що він офіційно змінив місце проживання, а в онлайн-базі даних White Pages і раніше вказано його основну адресу – Лос-Анджелес.

Навіть люди, які його добре знають і знають про його загальні плани переїхати в Техас, кажуть, що вони не знають, де саме він зупиниться і коли відбудеться переїзд.

Наразі штаб-квартира Tesla, як і раніше, знаходиться в Пало-Альто, Каліфорнія, а компанія продовжує виготовляти автомобілі в сусідньому Фремонті. Головна адреса SpaceX знаходиться в окрузі Лос-Анджелес.

Нагадаємо, Ілон Маск подав до суду на владу Каліфорнії з вимогою відкрити завод компанії Tesla в Каліфорнії.

Ілон Маск вважає, що «операція Корона» є глобальним шахрайством.

Ілон Маск не колотиме собі вакцини, а Білла Гейтса вважає недоумком.

З чотирьох тестів на коронавірус в Ілона Маска два були негативними, а два – позитивними.

Наші інтереси: 

Розуміти, що у Каліфорнії вся влада в руках демократів (читай, соціалістів). Тому в Каліфорнії найвищі податки в США.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи