Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 236
  • Переглядів: 256

Люди в чорному: Данія протестує проти ковід-афери

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Копенгагені відбувся протест проти введення так званого “коронавірусного паспорту” у країні. На вулиці столиці вийшли тисячі людей. Протести очолював перспективний данський рух під назвою “Люди в чорному”. Рух бореться проти коронавірусного тоталітаризму у Данії, існує приблизно рік, регулярно збирає людей на протести, і має підтримку тисяч данців. Окрім великої кількості промов, на протесті лунали гасла “Свободу Данії”, “Ні мас-тестам”, “Ні ковід-паспортам”. 

Данія однією з перших у Європі оголосила про введення власного цифрового ковід-паспорту під назвою “коронпас”. Щоб відвідувати ресторани, галереї мистецтв, магазини, перукарні та музеї, потрібно мати при собі копію паспорту. А щоб отримати копію паспорту, потрібна довідка про вакцинацію або негативний результат тесту на ковід (останній варіант діє три дні), пише Zentropa.

Пункт про тест в обмін на паспорт хоч і виглядає цікавим, але насправді є повною маніпуляцією. Адже ні в кого немає часу проводити тест на ковід кожних 72 години – просто щоб ходити в магазин. По суті це – паспорт на вакцинацію, який ділить країну на повноцінних та неповноцінних громадян.

Протести очолював перспективний данський рух під назвою “люди в чорному”. Рух бореться проти коронавірусного тоталітаризму у Данії, існує приблизно рік, регулярно збирає людей на протести, і має підтримку тисяч данців.

Так, на офіційну групу руху у Фейсбуці підписано аж 25 тисяч людей у 5-мільйонній країні. Сам рух описує себе як “дітей Данії, які борються за її свободу”.

“Дякуємо кожному, хто вийшов на вулиці і показав, що ми не допустимо запровадження коронавірусних паспортів, які хочуть зробити обов’язковими у рамках нової стратегії встановлення тотального контролю над населенням”, – висловились “люди у чорному” з приводу протестів.

“Ми не дозволимо, щоб великі технологічні корпорації (BigTech) та великі фармацевтичні корпорації (BigPharma) диктували напрямок, в якому буде рухатися все суспільство”.

Нагадаємо, десятки тисяч демонстрантів вийшли на вулиці Лондона протестувати проти локдауну і "паспортів вакцинації".

Наші інтереси: 

Доносити правду про те, що відбувається в Європі: люди протестують проти нових порядків, які вводять під виглядом турботи про здоров'я громадян.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи