Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Кредитори не погодилися на реструктуризацію боргу Нафтогазу

Кредитори не погоджуються з останньою пропозицією щодо реструктуризації боргу НАК «Нафтогаз України», пише Bloomberg з посиланням на джерела. Раніше вони відхилили попередні плани відстрочити виплату основної суми та відсотків за боргом $835 млн, за яким НАК допустила дефолт.

 Група кредиторів, яких консультує Cleary Gottlieb Steen & Hamilton LLP, не погоджується з пропозицією «Нафтогазу», оскільки вважає, що компанія має змогу провести виплати, пише Forbes.

Ця група достатньо впливова, щоб перешкодити «Нафтогазу» отримати підтримку 75% кредиторів, необхідну для схвалення реструктуризації, наголосив співрозмовник агентства.

Кредитори висунули власний план, який враховує фінансовий стан «Нафтогазу», а також законні побоювання щодо необхідності НАК повністю підтримувати економіку України та її критичну інфраструктуру.   

Наразі про початок процесу прискорення виплат або арешт активів не йдеться.
   

Водночас «Нафтогаз» звернувся за розʼясненням до Lazard Frères SAS, яку найняв для допомоги з реструктуризацією боргу.

Нагадаємо, у липні минулого року уряд пішов на дефолт за єврооблігаціями НАК «Нафтогаз України».

Компанія досі у стані дефолту, що ускладнює залучення коштів. Одним із перших рішень Олексія Чернишова на посаді було укладання угоди з компанією Lazard, яка допомагає в реструктуризації двох випусків єврооблігацій. Це випуски на $350 млн 2022-го і $500 млн 2026-го. Щодо випуску 2024-го вже є домовленість про реструктуризацію, відзначає Forbes.

Раніше Чернишов заявляв, що планує на початку 2023-го реструктуризувати борг.

Наші інтереси: 

Яке підприємство, маючи борги та знаходячись у стадії дефолту, витрачає мільйони на оренду шикарного авто для начальства? Це – державна компанія «Нафтогаз України»! Ключове слово – державна. Скидається на те, що їм байдуже, що буде з цією компанією. Топ-чиновники хочуть їздити на розкішних броньованих авто (на звичайних авто – не комільфо!) Замість того, щоб зробити аудит витрат, скоротити витрати (як це зробила б приватна компанія) Нафтогаз витрачає гроші, і про це знають кредитори.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи