Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

«Коронавірус — це фейкова пандемія, роздута ВООЗ», — рівненський лікар

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Лікар-травматолог міської лікарні Рівного Роман Коваль вважає так звану пандемію коронавірусу фейковою. Вона роздута ВООЗ, що контролюється Біллом Гейтсом, Марком Цукербергом, сім'єю Клінтонів, Джорджем Соросом через ЗМІ та інтернет-мережами.

"Коронавірусні інфекції відомі людству біля 40 років. Як і більшість вірусних інфекцій, вони є сезонними, мають велику масовість ураження. Але одна річ, коли мова заходить про вірулентність інфекції і зовсім інша — смертність. Сезонними інфекціями, такими як грип, ГРІ, вітряна віспа, кір хворіють щорічно мільйони людей. Є і відповідна смертність, викликана цією інфекцією і ускладненнями після неї. В більшості — це пневмонії. Однозначно, що від запалення легень в багатьох випадках розвивається легенева недостатність, а в ослаблених пацієнтів і в тих, у кого є супутні хвороби, більша смертність", — пише він на Фейсбук.

"І ось на горизонті появляється суперінфекція, король вірусів — коронавірус. Всі забувають про хвороби серцево-судинної системи, онко-, хірургічну патологію, політравми, неврологічні хвороби, туберкульоз, алкоголізм і т. д., і починають боротьбу з COVID 19.

Медичну науку нагинають і перетворюють в засіб залякування, примусу і страху. Але найгірше те, що її використовують у своїх цілях представники ВООЗ і політики. З лікарів і людей науки роблять слухняних рабів і виконавців чужої волі. 

"Всі — на боротьбу з СOVID 19!" - гасло, яке затуманило мізки чиновникам, владоможцям і звичайним людям. Через ЗМІ щоденні жахливі картинки і головне цифри: інфіковано стільки, померлих стільки. Кожного ранку, як обухом по голові, цифри, цифри і цифри... Повідомлення, як з лінії фронту!

Кому потрібна паніка? І для чого? Я задавав собі це запитання не один раз. Паніка потрібна тим, хто нею вміло маніпулює. Мова не йде про лікування пацієнтів, мова іде про масовість "інфікування".

Для чого? Проводиться експеримент для тиску на держави і уряди з метою тотального примусу і контролю.

Ціль — збагачення тих, хто це все замутив. Зараз вони заробляють на засобах індивідуального захисту, тестах на коронавірус і реактивах для ПЛР.

Але головна ціль — сиворотка, на якій ВООЗ і ті, хто за нею стоїть, зароблять сотні млрд.

Чи є в цьому світова змова? Є! По-перше, карантин запроваджено в усіх країнах світу з порушенням медичних норм і правил. По - друге, СOVID19 не відноситься до особливо небезпечних інфекцій. По-третє — смертність від цієї інфекції — нижча у всіх відношеннях, ніж від ряду смертоносних інфекцій — чуми, холери, тифу і чорної віспи.  

Продовження експерименту можливе тільки тоді, коли будемо сліпо вірити в масовий мор по намальованих картинках в ЗМІ і інтернеті. І до того часу, поки не включимо мізки і не заявимо, що ми — не стадо, яке підпорядковується купці світових аферистів, а люди, які вміють думати", — написав Роман Коваль.

Наші інтереси: 

Розуміти, що паніка викликана штучно, зіграли на страху людей. На питання, кому це було, вигідно, відповідь очевидна.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Відгук з Америки:

"Прямо в ціль!
Дякую-Іванка".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Арсен Дубовик.


Хто просуває "Обережно фейк"?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Чому Порошенко активно підтримує "корона-психоз"? Канал "Прямий" активно висвітлює це.

Цитата:
Вона роздута ВООЗ, що контролюється Біллом Гейтсом, Марком Цукербергом, сім'єю Клінтонів, Джорджем Соросом через ЗМІ та інтернет-мережами.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Костянтин Струк.

Чомусь мені більше хочеться вірити з цього приводу панові Філатовичу - попри певну екзотичність його тверджень.

Поки дихаю - сподіваюсь!