Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Комплектуючі для японських авто тепер виготовлятимуть в Україні

Японська компанія Fujikura Automotive Ukraine Lviv має намір розширити поле своєї діяльності в Україні. Підприємства з виробництва автомобільних компонентів з'являться у Вінниці та Черкасах. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів.

Японський виробник автомобільних компонентів планує збільшити в півтора рази штат співробітників на відкритому торік у Львові підприємстві і відкрити два нових заводи - у Вінниці та Черкасах.

"Завершили засідання з Кейданрен, де працювали над інвестпроектом Україна-Японія. В результаті Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства і збільшити штат зайнятих працівників з 2 тис. до 3 тис., а ще відкрити два додаткових заводи площею по 10 тис. м. кв. у Вінниці та Черкасах на 1,5 тис. нових робочих місць кожен", - написав Кубів на своїй сторінці у Facebook.

Як наголосив перший віце-прем'єр, представники компанії Fujikura в цілому досить позитивно оцінили перспективи роботи в Україні, особливо відзначивши українських фахівців, можливості і умови.

За інформацією Мінекономіки і торгівлі України, Кейданрен - це впливова японська федерація бізнесу, яка об'єднує найбільші компанії країни, великі галузеві асоціації, економічні групи. Кейданрен вважається підприємницьким лобі Японії і аналітичним центром японського підприємництва.

Членами Кейданрен є близько 80 провідних представників фінансово-промислових кіл, 1609 організацій, серед яких 1295 компаній, 129 промислових асоціацій і 47 регіональних економічних організацій Японії.
 

Наші інтереси: 

Японія - надійний партнер для розвитку бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи