Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
251

Колективний імунітет етномережі Вільна Українська Республіка на сайті «Народний Оглядач»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Соціальна мережа сайту AR25.ORG набуває ознак соціального організму. А повноцінний організм завжди має власну імунну систему. Хто ж може виступити на нашому сайті в ролі імунної системи?

160305movazhestiv.jpg

Хвалимо і критикуємо! Усе працює нам на користь!
Хвалимо і критикуємо! Усе працює нам на користь!

Імунітет (лат. Immunitas – звільнення, позбавлення від чогось) – це система захисту організму від проникнення зовнішніх чинників, які можуть порушити цілість та стійкість організму. Все, що не бажає діяти за правилами організму, має бути з нього видалене.

Соціальний організм є живою істотою, тому він приваблює соціальних паразитів, ласих поживитися його ресурсами. Таких треба негайно видаляти з соцмережі.

З другого боку, є люди, які випадково потрапили не туди, куди треба: вони шкодять не від злого наміру, а, жартівливо кажучи, «по дурості».  Такі «чесні невігласи» генерують інформаційний шум,  відволікають увагу і убивають наш час.

Від подібних чужинців треба звільнятися. Але захисне «immunitas», тобто звільнення, треба робити не в ручному режимі, а автоматично – за допомогою імунної системи. Тому що адміністратори сайту можуть не помітити початок деструктивної діяльності. Окрім того, паразити зазвичай діють непомітно для адміністрації. Понад те, для маскування вони можуть робити наче нормальні публікації, а здійснювати свою діяльність шляхом приватних контактів.

Хто ж може виступити на нашому сайті в ролі імунної системи? Це всі акціонери сайту, включені в роботу езотеричної духовної групи на чолі з «груповим учителем». Про факт формування на нашому сайті такої групи – у статті Що відбувається на AR25.ORG: духовна група, постіндустріальна цивілізація, шоста раса. Особливістю членів такої групи є спроможність чутливо реагувати на появу чужинців.

Але для здійснення функції очищення етномережі треба, щоб духовна група мала відповідні засоби. Тоді процес очищення відбуватиметься правильно, доброзичливо, оперативно.

Засобом визначати своє ставлення до інформаційної активності на сайті є голосування галами. У нинішньому варіанті таке голосування реалізує тільки реакцію схвалення. Тобто якщо нам подобається стаття чи коментар,  то її автора ми обдаровуємо Галією.

А що робити, якщо ми хочемо висловити своє критичне ставлення до публікації чи її автора? Для цього ми незабаром застосуємо сервіс голосування зі знаком мінус. Усе так само, як і при плюсовому голосуванні, тільки гали не передаються автору, а віднімаються від нього і йдуть у фонд підтримки молодих блогерів.  І ще одне: при мінусовому голосуванні обов’язково треба пояснити його причину (при плюсовому це не обов’язково).

Приблизний механізм такого критичного голосування описано у статті За нові можливості ігрового голосування на AR25.ORG! Як воно виглядатиме насправді – незабаром побачимо і випробуємо.

  • А чи не стане критичне голосування засобом відштовхування потенційних прихильників?
  • Не стане, тому що духовна група зацікавлена у своєму кількісному розширенні. Коли до нас потрапляє щира людина, то кожен намагається їй допомогти, пояснити, навчити, підбадьорити.
  • А що, як когось помилково «промінусують» і він, маючи від’ємний баланс, не зможе писати блоги і коментувати статті?
  • Він може звернутися  до своїх друзів по етномережі або адміністрації сайту: якщо вони зацікавлені у творчості цього блогера, то просто підтримають його енергією Галії.
  • А якщо не підтримають?
  • Він може самостійно поповнити свій баланс і далі творити. Навіть якщо він займається графоманством… Тобто графоманство і невігластво допускається, але на платній основі.  

Отже, чекаємо, коли Еней Світлий завершить розробку сервісу розширеного голосування. А щоб працювалося веселіше, прошу підняти йому настрій щедрими інвестиціями!

Наші інтереси: 

Нам необхідна колективна система раннього виявлення і швидкого реагування, яка дозволяє не тільки активно долучати до справи однодумців, а й виштовхувати з етномережі соціальних паразитів, агресивних невігласів і випадкових людей.  

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Чи можна буде "мінусувати" статті і коментарі,які були опубліковані в минулому..

Взагалі ідея із "імунітетом" НО добра..але є ще і [url]https://uk.wikipedia.org/wiki/Автоімунні_захворювання[/url]

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Для аргументованої критики будуть відкритими всі статті.

Автоімунні хвороби - це наслідок значного забруднення організму. Завдання критичного оцінювання - очищення системи.

Явсе Світ каже:
Чи можна буде "мінусувати" статті і коментарі,які були опубліковані в минулому..
Взагалі ідея із "імунітетом" НО добра..але є ще і [url]<a href="https://uk.wikipedia.org/wiki/Автоімунні_захворювання" rel="nofollow">https://uk.wikipedia.org/wiki/Автоімунні_захворювання</a>[/url]

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Зараз, як позитивні так і негативні коментарі на публікації - просто рекламують її (публікацію), підтримують її на плаву. Це може робити і сам автор публікації. Таким чином виникає багато сміття в стрічці, яке весь час "плаває" зверху. Мінусове голосування на публікації та коментарі, дозволить видалити бруд.

Хай Буде!

Зображення користувача Явсе Світ.

Тут потрібна виваженість..Бо коли неугодних коментаторів і авторів заженемо у мінуси,то сайт перетвориться на палац Сніжної королеви..Зараз і так під статтями мертво(окрім статей пана Анатолія..),а потім взагалі може стане скучно..Інколи жваве обговорення цікавіше самої статті..Але це при умові коли у слові змагаються титани..та вони тихенько пурхають на брахманських хмарах і їм лінь написати під статтею свою думку..можливо вони переросли сайт НО і їм просто тут скучно..але співчуття до тих хто прагне знань повинно їм підказувати ділитися своїми думками,досвітом і т.п...де Смалець,де Арсен,де Улько,де Вакула та інші..

А з бруду лілії ростуть..улюблені квіти Богоматері Марії..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Олена Каганець.

Доктор Смалець останній місяць-два дуже занятий (фізично не встигає писати коменти). Він не пішов з НО!

Зображення користувача Аватар Арій.

Явсе Світ каже:
... де Смалець, де Арсен, де Улько, де Вакула та інші.

Прямо список французьких графів. ;)))
А можливо вони дойчі: фон Смалець, фон Арсен, фон Улько, фон Вакула. Теж звучить. ;)))

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Леонід Українець.

Увага! Сьогодні на сайті я помітив Улька Коломийського. Ульку, відгукнись! Твоя думка важлива.

Явсе Світ каже:
де Улько?
Зображення користувача Михайло Харачко.

Це повністю надійна система захисту, коли його здійснює кожен гравець озброєний компом і програмними ресурсами, подібно як дієва національна оборона складається з озброєних до зубів громадян.
Радує, що зняті гали підуть на хосен - підтримку молодих блогерів.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Ія Подолянка.

Я згодна з Миро Подумом.
Сергієм Остапенком в той же час згодна зЯвсе Світом і Анатолієм Висотою.

Зображення користувача Ірина Чорна.

На мою думку, дуже правильний крок впровадження негативного голосування. Нічого поганого не має в тому, що буде вибір. Треба вміти відрізняти "темне" від "світлого", а хто не вміє матиме можливість повчитись:)).
Взагалі, кожна людина, яка себе поважає і любить розуміє, що неправдива критика буде мінусом для неї. А очищення від бруду - це її шлях. Переконана, що більшість користувачів НО, якщо висловлюватимуть "негативну" думку, то на це буде вагома причина.
Багато речей потрібно переставати аналізувати лише земним розумом, бо так можна без кінця "ходити по колу". А Нам потрібно вперед і догори:))