Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 142
  • Переглядів: 146

Ізраїль почав вакцинацію третьою дозою та змінив правила отримання «зеленого паспорта»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

29 серпня в Ізраїлі почалася вакцинація третьою дозою від коронавірусу, що відкрита для всіх ізраїльтян старше 12 років, які отримали другу дозу більш як 5 місяців тому, повідомив на прес-конференції в Єрусалимі гендиректор мінохоронздоров'я Нахман Аш.

21082903.jpg

Фото: AP Photo/Tsafrir Abayov

Разом з цим міністерство змінює терміни дії «зелених паспортів», повідомляє ізраїльське видання Детали.

Починаючи з 1 жовтня, вакцинованими будуть вважатися тільки ті, у кого пройшло не більше півроку з моменту останньої вакцинації від коронавірусу (другою або третьою дозою). Захищеною людина вважається через тиждень після отримання другої або третьої дози вакцини.

У громадян залишається місяць, щоб зробити вакцинацію третьою, "бустерною" дозою вакцини та продовжити термін дії "зеленого паспорта", підкреслив керівник по боротьбі з коронавірусои Сальман Зарка.

Також в Ізраїлі введені послаблення для вакцинованих громадян, які повертаються з-за кордону. Ізраїльтяни, які вакцинувалися не більше як півроку тому, після прильоту з «помаранчевих» країн не повинні перебувати на карантині тиждень – тільки 24 години або до отримання результатів тесту на коронавірус.

Наші інтереси: 

Розуміємо, що ковідовакцинація – неефективна та безглузда. Бачимо, що ті, хто купився на ковідовакцинацію, тепер будуть колотися кожні півроку.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи