Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Ілон Маск попереджає, що скорочення населення є глобальною загрозою для всього людства

Категорія:

Нещодавня заява Китаю викликала серйозне занепокоєння у Маска. В Китаї, найбільш густонаселеній країні світу, де проживає шоста частина жителів планети, у 2022 році сталося скорочення населення. Маск звернув увагу на послання Всесвітнього економічного форуму 2018 року та його помилковий діагноз щодо людства.

Вплив Ілона Маска зростає разом із кількістю його підписників у Твіттері. Керівник Tesla (TSLA) та засновник SpaceX висловлює свою позицію щодо глобальних проблем.
Він не обмежує сферу своїх інтересів, а його прямолінійний підхід привертає увагу підписників. Він зарекомендував себе як свого роду глобальний генеральний директор.
І Китай щойно дав йому нову можливість вдягнути капелюх візіонера, – пише англомовний TheStreet (США).

Нещодавня заява Китаю викликала серйозне занепокоєння у Маска. В Китаї, найбільш густонаселеній країні світу, де проживає шоста частина жителів планети, у 2022 році сталося скорочення населення. Така статистика була нечуваною протягом шести десятиліть, і демографи кажуть, що це – історичний поворотний момент. З 1960-х років населення країни подвоїлося і сьогодні становить понад 1,4 мільярда осіб.

Але у 2022 році кількість народжень у Китаї становила 9,56 мільйона, повідомляє Національне бюро статистики. Водночас було зафіксовано 10,41 мільйона смертей. Таким чином, скорочення населення склало 850 000 осіб.

Маск назвав скорочення населення "величезною небезпекою". Це – перший випадок з 1960-1961 років, коли від голоду, що почався в 1959 році, загинули десятки мільйонів людей. Той голод став наслідком помилок економічної політики, відомої як "Великий стрибок".

Парадоксально, але нинішній спад відбувся навіть тоді, коли Китай в останні роки пом'якшив свою політику контролю над народжуваністю. Десять років тому китайцям дозволялося мати лише одну дитину. З 2021 року вони можуть мати трьох. Це – падіння, яке може тривати до кінця століття, може серйозно зашкодити економіці та пенсійній системі.

Для Маска китайські заяви підкріплюють його попередження про те, що найбільшою проблемою, з якою стикається світ, є скорочення чисельності населення.

"Падіння чисельності населення – це величезна небезпека для майбутнього цивілізації!" – прокоментував мільярдер 16 січня. Потім він звернув увагу на послання Всесвітнього економічного форуму 2018 року, щоб підкреслити своє застереження і, перш за все, показати, що він мав рацію.

У своєму посланні форум застерігає від перенаселення, але Маск роками підраховував, що у світі не вистачає людей.

"Навіть при зниженні народжуваності перенаселення залишається глобальною проблемою", – написав Всесвітній економічний форум у Твіттері 5 квітня 2018 року.

"Демографічний колапс є екзистенційною проблемою для людства, а не перенаселення!" – написав Маск у твіттері 17 січня 2023 року.

За оцінками Організації Об'єднаних Націй, цього року Індія має витіснити Китай як країну з найбільшою кількістю населення.

У 2019 році в ООН все ще вважали, що Китай досягне свого піка чисельності населення не раніше 2031-2032 років. Але з того часу рівень народжуваності впав до 1,15 дитини на жінку у 2021 році, що трохи більш ніж половина порогового показника оновлення поколінь у 2,1.

Багато місцевих органів влади Китаю вжили заходів, щоб заохотити пари до дітонародження. Метрополія Шеньчжень на півдні Китаю нещодавно почала пропонувати бонус при народженні дитини та виплачувати допомогу до досягнення дитиною трирічного віку. Пара, у якої народиться перша дитина, автоматично отримає 3 000 юанів (443 долари США); якщо це буде третя дитина, вони отримають 10 000 юанів (1476 доларів). Загалом сім'я з трьома дітьми отримає 37 500 юанів ($5 536) у вигляді бонусів і надбавок.

Але чи зможуть такі стимули повернути криву назад – неясно. Згідно з дослідженням Шанхайської академії соціальних наук, населення Китаю може скорочуватися в середньому на 1,1% щороку. За найпесимістичнішими прогнозами цих демографів, у 2100 році країна може налічувати лише 587 мільйонів мешканців, що становить менше половини населення сьогодні.

Хоча Маск не є демографом, кілька місяців тому він заявив, що населення Китаю скорочуватиметься.

"Більшість людей все ще думають, що в Китаї діє політика однієї дитини. Минулого року в Китаї був найнижчий показник народжуваності за всю історію, попри політику щодо трьох дітей!", – писав Маск у червні минулого року. – "За нинішніх темпів народжуваності Китай втрачатиме ~40% населення кожного покоління! Демографічний колапс".

Окрім Китаю, технологічний магнат попереджає про скорочення населення в таких багатих країнах, як Японія. Він вважає, що розв'язання проблеми є заохочення людей до народження дітей. 51-річний мільярдер є батьком дев'ятьох дітей, троє з яких народилися наприкінці 2021 року.

Наші інтереси: 

1. Всі ці байки Всесвітнього економічного форуму та ООН не варті довіри. 2. Вплив Маска зростає (а він, здається, має здоровий глузд і не грає під дудку глобалістів з їхніми "проблемами" щодо кліматичних змін та перенаселення Землі).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Сонячно-блакитний – прапор шляхетної нації у Просторі волі

Перехід-III – естафета від США, або Як удосконалити українську націю без опору українців

Кожен, хто став на шлях самовдосконалення, автоматично стає засновником невидимого «віртуального демосу». Для його «матеріалізації» є проста й комфортна стратегія з чотирьох кроків. Вона приносить...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Скорочення населення є очікуваним після безумства примусової вакцинації та ковідного терору.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Скорочення населення є очікуваним після безумства примусової вакцинації та ковідного терору.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Іван Гайдамака.
0
Ще не підтримано

Мати дев'ять дітей для мільярдера не сама велика проблема для нього ... Грошей вистачить на харчі та навчання ... А як бути пересічному громадянину ? ... Недавно дівчина мого сина заявила , що вона не хоче народжувати , бо в країні йде війна , і вона не може дозволити , щоб її майбутні діти страждали від наслідків війни ... Отакі от справи , малята ... Що можна попу , то не можна дяку ...

Історія має властивість повторюватись...

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Згоден з тим, що на планеті мало людей. Можливо, це тому, що вона перенаселена нелюдами.
Розумію тих жінок, які не хочуть народжувати саме тепер. Але демографічний може початися після перемоги.
Хоча на цьому сайті всіляко критикують доповіді Римського клуба, але пропоную це раз перечитати їх прогнози стосовно різкого скорочення населення планети у 2020-30 роках. А також на основі чого ці прогнози були виконанні.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Римський клуб говорив про скорочення населення через вичерпання ресурсів. Нинішня депопуляція відбувається на тлі зростання ресурсів. Головна причина скорочення населення – зараження управлінських структур соціальними паразитами, генерування психотерору (залякування), просування збоченого світогляду та збочених практик, передусім вакцинації та нездорового способу життя.

Українець wrote: Згоден з тим, що на планеті мало людей. Можливо, це тому, що вона перенаселена нелюдами. Розумію тих жінок, які не хочуть народжувати саме тепер. Але демографічний може початися після перемоги. Хоча на цьому сайті всіляк

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!