Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Губернатор Каліфорнії заплатить мільйон доларів за антиконституційне обмеження діяльності церков

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

21 травня CBN News повідомили про судову перемогу американських релігійних організацій в боротьбі проти одного з найзавзятіших ковід-диктаторів США. Майже півтора мільйонну компенсацію судових витрат заплатить релігійним організаціям-позивачам губернатор Калфорнії Гавін Ньюсом. 

21052402.jpg

California Gov. Gavin Newsom (AP Photo/Rich Pedroncelli)

Ось чим закінчилася його постійна заборона та обмеження релігійної діяльності через ковід-забобони. І це – результат року судових баталій між ним та некомерційною юридичною фірмою захисту свободи релігії "Рада свободи". 

Ця чудова новина особисто мене трохи засмучує спогадами, як радо та огидно прогнулись та поширюють ковід-божевілля очільники УПЦ, УКГЦ та решти українських релігійників, що опустились до особистої участі в рекламі ін'єкцій з абортивних матеріалів, пише Захар Мілютін на своєму Телеграм-каналі

Він дає посилання на статтю No More Church Bans: CA Gov. Newsom Ordered to Pay $1.35M in Legal Fees for Shutting Down Churches.

Наші інтереси: 

Знати, що Добро завжди перемагає Зло. Розуміти різницю між американськими протестантськими церквами та католицької й православною церквою (де релігії та віри вже нема).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, відмінність між церквами разюча!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Костянтин Струк.

А відмінність між церквами й сектами? Бо останні теж кажуть, що Бог у них, а ті, хто не з ними, мовляв, ходять у темряві.

Я сам тричі був на порозі того, що називають сектами. Уперше - на святі "Пасхи" в інтерпретації Сандея. Інакше як цирком це дійство назвати не можна було. Вдруге - мало не потрапив у лапи до Мунтяна, втретє - до сайєнтологів. І ті й ті називають себе "церквою", посилаючись на релігійну "вседозволеність". Але якщо мені стало погано під час контакту з їхніми адептами, то це означало, що Господь - справжній, а не сектантський, - попередив мене, щоб я не жартував із такими речами.

Найсумніше, що люди ведуться на картинку - а внутрішній голос не слухають. То де тут свобода, а де вседозволеність?

Поки дихаю - сподіваюсь!