Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Еріх Кох відсидів 36 років у комфортабельній тюрмі, яку сам збудував

Розенберг, якого підтримували генерали Бергер та Браухіч, готовий був відкрити в Києві університет. Планував організувати вільне козацтво та українізувати Донбас. На відміну від рейхсміністра Альфреда Розенберга, Кох був переконаним ворогом української незалежності.

160810erihkoh.jpg

Еріх Кох - ворог України, прихильник Сталіна
Еріх Кох - ворог України, прихильник Сталіна

Майбутній рейхскомісар окупованої України народився у 1890 році в Рейнській області. Батьки-робітники мали трьох дітей, яких виховували у відповідності з суворими лютеранськими традиціями. Грошей на навчання Еріха не мали, тому змушені були відправити сина до торгівельного училища. Згодом молодий німець відправився на І Світову війну. За іронією долі воював на Східному фронті. Саме там, в окопах поблизу білоруських Барановичів "заразився" соціалізмом від старшого брата.

В Україну нога Еріха ступить лише у вересні 1941 року. До цього були антифранцузькі провокації у рідній Рейнській області й нацистський рух, до якого приєднався в 20-х роках минулого століття. У 1926 році Кох знайомиться з Гітлером. Згодом стає гауляйтером Східної Пруссії. У 1941 році мав стати рейхскомісаром Росії, однак в останній момент фюрер призначив його на аналогічну посаду в Україну.

З призначенням Коха остаточно розвіялися сподівання на розбудову незалежної України. На відміну від рейхсміністра Альфреда Розенберга, Кох був переконаним ворогом української незалежності. Україну вважав не національним, а територіальним об'єднанням. Столицею обрав місто Рівне.

Натомість Розенберг, якого підтримували генерали Бергер та Браухіч, готовий був відкрити в Києві університет. Планував організувати вільне козацтво та українізувати Донбас.

– Якщо ми запропонуємо українцям добровільну співпрацю, то не треба буде приставляти до них 40 мільйонів солдатів.

Однак Гітлеру (з подачі Бормана, сталінського агента - НО) ближче до душі була позиція Еріха Коха.

За підрахунками істориків Кох знищив в Україні 4 мільйони населення. Ще 2,5 мільйона було вивезено в Німеччину на примусові роботи. Радянські солдати, які на початку війни сотнями тисяч здавалися в полон, зазнавали в ньому голоду й знущань. Фактично, були приреченими на смерть. Така політика рейхскомісара дуже скоро дала свої плоди. В Україні зародилася Українська Повстанська армія, а червоноармійці вважали німецький полон гіршою карою ніж фронт.

Дивно, але Кох, чи не єдиний із відомих нацистських воєнних злочинців уник смертної кари. Історики не мали єдиної думки щодо цього. Одні запевняють, що під кінець війни Коха завербувала радянська розвідка, згадавши його захоплення соціалізмом у юності. Інші твердять, що радянська влада боялася свідчень Коха, оскільки на суді десь у Києві чи Рівному важко було би приховати масову збройну боротьбу на Заході України, як проти комуністів, так і проти нацистів. Відтак Коха судили в Польщі.

Але це було згодом. Під час війни радянські партизани стверджували, що видатний розвідник-терорист Никанор (Микола) Кузнєцов кілька разів готував замах на Коха. Навіть побував на персональному прийомі в рейхскомісара. Однак сподвижниця Кузнєцова Валентина Довгер в подальшому воліла не згадувати ці відвідини. Цілком імовірно, в останній момент перед замахом, хтось впливовий у Москві дав відмашку.

Востаннє під час війни Коха згадують як організатора масової евакуації німців із Східної Пруссії, гауляйтером якої він був довгий час. Саме там у Вартенбурзі, що після війни стало польським Барчевим, Кох збудував в'язницю, в якій, за іронією долі мав відсидіти довгих 37 років. 5 травня 1945 колишній рейхскомісар України з'явився до рейхспрезидента Дьоніца з проханням надати йому підводний човен для відплиття у Південну Америку. Однак отримав категоричну відмову.

Невдовзі в околицях Гамбурга, що був у британській зоні окупації, об'явився відставний майор Ральф Бергер. Цікавим розповідав, що його родина загинула на війні. Жив Ральф скромно: продавав плоди із власного саду й отримував 18 марок допомоги по безробіттю щомісячно. Зовні Бергер теж відрізнявся від Коха: носив бороду та окуляри. Однак обер-ката Еріха підвела любов до публічних виступів. У 1949 році він не стримався й виголосив полум'яну промову на зібранні біженців. Хтось упізнав в ораторі Еріха Коха. До вечора його вже заарештував британський патруль. Під час обшуку в будинку скромного бюргера знайшли 250 марок.

За "дивним" збігом обставин СРСР зовсім не вимагав видачі ката України. Його судили в Польщі, оскільки Східна Пруссія тепер належали їй та СРСР. Досудове слідство тривало майже 9 років. 9 травня 1959 року суддя Едвард Бінукевич оголосив вирок – смертну кару. В Україні деякі газети поспішили вийти із заголовками: "Був Кох та здох". Рано раділи.

Невдовзі смертну кару замінили на довічне ув'язнення з огляду на поганий стан здоров'я арештанта.

За даними польських дисидентів Кох утримувався як привілейований злочинець: мав телевізор, бібліотеку та щоденну свіжу західну пресу. Попри "слабке" здоров'я просидів у Барчево ще 27 років і вмер у листопаді 1986, не доживши до незалежності ненависної йому України якихось 5 років.

Наші інтереси: 

Поки не розкриті таємниці Другої світової війни - вона триває. Еріх Кох - ключова фігура  сталінської гібридної війни. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Гітлер був Ідеаліст! ЦЕ - аксіома.

Рьом був націонал-більшовиком (була така течія в німецькому націоналістичному русі) і домагався "другої хвилі" н/с-революції на кшалт революції в Росії у жовтні 1917 року.

Почнемо з того,що Гітлер казав про революцію...

"Перемога партії - це зміна уряду ... Перемога світогляду - це революція, яка глибоко перетворює становище народу".

"Революція - це не перманентний стан; революція - не самоціль. Революційний потік, що вирвався на свободу повинен бути спрямований в надійне русло еволюції".

"Революції лише усувають політичні режими. Але кардинально змінити саме стан речей може лише еволюція!"

"Наша революція має три основні завдання, які жодним чином не суперечать інтересам всього іншого світу: Перше: Усунення загрози комуністичного перевороту і побудова народної держави, яка неухильно дотримує баланс інтересів різних соціальних класів і станів; збереження поняття власності як основи нашої культури. Друге: Рішення важкої соціальної проблеми шляхом повернення мільйонної армії наших, гідних усілякого співчуття, безробітних назад на виробництво. Третє: Відновлення стабільного і авторитетного державного керівництва, що спирається на довіру і волю нації; керівництва, яке знову поверне цьому великому народу здатність виконувати свої зобов'язання перед світом".

Оскільки Рьом та Штрассер закликали до "другої хвилі" революції зі знищенням приватної власності, націоналізацією та експропріаціями, то Гітлер чітко і однозначно заявив:

"Я готовий рішуче і суворо придушити будь-яку спробу, спрямовану на руйнування існуючого порядку. Я з усією енергією буду протидіяти другій революційній хвилі, так як вона потягне за собою справжній хаос. А тих, хто підніметься проти законної державної влади, ми візьмемо за комір, яке б положення вони не займали".

Ці думки Гітлера повторив у публічних промовах і Рудольф Гесс.
Але Рьом і Штрассер не зрозуміли попередження, тому і були знищені.

У ході так званої "Ночі довгих ножів" було розстріляно 76-78 осіб.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Повоєнне життя Коха овіяно таємницями...

Після закінчення війни він проживав під фальшивим прізвищем в околицях Гамбурга. У 1950 році був заарештований і після рішення англійського екстрадиціонного трибуналу про передачу його Польщі утримувався у тюрмі міста Верля в англійській зоні окупації Німеччини. Передача арештанта здійснювалася в м. Хельмштадті на кордоні ФРН і НДР. На польсько-німецькому кордоні його прийняли представники польської прокуратури і органів безпеки. Літаком Кох був доставлений у Варшаву і поміщений у Мокотовську тюрму.

Судовий процес розпочався 20 жовтня 1958 року!

Важлива деталь! Як стверджував польський захисник Коха професор Славовський, то згідно з умовами видачи Коха звинувачували тільки у зв*язку з діями здійсненими на польських територіях, приєднаних до Східної Прусії, у період з 1939 по 1943 рік! Таким чином, всі дії Коха на території УРСР під час окупації судом не розглядалися!

Вирок Коху - смертна кара - був оголошений 9 березня 1959 року.
А далі знову почалися таємниці...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Книга:

Славомир Орловский, Радослав Острович
Эрих Кох перед польским судом.
Пер. с польского кандидата исторических наук Д.Г. Томашевского / Предисловие кандидата юридических наук А.И. Полторака

Издательство Института международных отношений, Москва, 1961

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Ми пам*ятаємо, що все писане московією треба добре фільтрувати. Там є правда, яка їх видає, але там є деза, яку потрібно побачити...

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

"Однак Гітлеру (з подачі Бормана, сталінського агента - НО) ближче до душі була позиція Еріха Коха." -
Такою ж незмінною залишається і цілковита непоінформованість розробників «Міркувань» щодо планів супротивника. На жаль, «секрети Гітлера на столі у Сталіна» лежать тільки у творах відставних кадебешників.

https://www.ar25.org/article/mark-solonin-velyka-gra-ostanniy-variyant-nechuvane-za-nahabstvom-strategichni-studiyi.html

Хай Буде!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Чому Гітлер не прибирав саботажників від влади.Не було повного розуміння на той час,чи не було бажання...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Гітлер був ідеалістом і вірив у дружбу. У його свідомість не вкладалося, що його найбільший друг насправді є його найбільшим ворогом.

Явсе Світ каже:
Чому Гітлер не прибирав саботажників від влади.Не було повного розуміння на той час,чи не було бажання...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

"Гітлер був ідеалістом і вірив у дружбу. У його свідомість не вкладалося, що його найбільший друг насправді є його найбільшим ворогом." -

Авжеж, ще той був "iдеалiст". Особисто брав участь в арештi Рьома та верхiвки штурмових загонiв "нiч довгих ножiв", а потiм дав команду на знищення Рьома. У Хiтлера була власна система керування дуже схожа на СК-3,5. але сильно ним персоналiзована. Хiтлер свiдомо створював вiдомстсва iз компетенцiями. якi перетиналися. Така система ефетивно дiяла до кiнця 1942 року, а потiм... . Потiм рiзко погiршився його стан здоров'я, до речi пiсля тривало перебування у бункерi на Вiнничинi....

Щоб усвiдомити ким був РЬОМ у 1933 роцi подивiться фiльм Риффеншталь "Перемога вiри"^

https://www.youtube.com/watch?v=6kYML7jAY60&list=PL8LOwOWt_m637hya_EcilOcgsknKyy75d

Хай Буде!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Друже Василю, припиняй повторювати ці московські вигадки про бункери:
У Вінниці вперше розвіяли міф про підземні бункери Гітлера на ставці Верфольф

Борман завідував харчуванням Гітлера, тому був зацікавлений в тому, щоб його ослабити - для того, щоб якомога більше перетягнути на себе управління. І це йому вдалося.

Щодо "ночі довгих ножів" - це був вимушений крок, який ще потребує дослідження. Знаю тільки, що Гітлеру він дався дуже важко. Можливо, це була його помилка. А може, в нього не було легальних варіантів.

Це питання до пана Володимира Федька.

Василь Федорiв каже:
"Гітлер був ідеалістом і вірив у дружбу. У його свідомість не вкладалося, що його найбільший друг насправді є його найбільшим ворогом." -
Авжеж, ще той був "iдеалiст". Особисто брав участь в арештi Рьома та верхiвки штурмових загонiв "нiч довгих ножiв", а потiм дав команду на знищення Рьома. У Хiтлера була власна система керування дуже схожа на СК-3,5. але сильно ним персоналiзована. Хiтлер свiдомо створював вiдомстсва iз компетенцiями. якi перетиналися. Така система ефетивно дiяла до кiнця 1942 року, а потiм... . Потiм рiзко погiршився його стан здоров'я, до речi пiсля тривало перебування у бункерi на Вiнничинi....
Щоб усвiдомити ким був РЬОМ у 1933 роцi подивiться фiльм Риффеншталь "Перемога вiри"^
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=6kYML7jAY60&amp;amp;list=PL8LOwOWt_m637h... rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=6kYML7jAY60&amp;amp;list=PL8LOwOWt_m637h...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Гітлер був Ідеаліст! ЦЕ - аксіома.

Рьом був націонал-більшовиком (була така течія в німецькому націоналістичному русі) і домагався "другої хвилі" н/с-революції на кшалт революції в Росії у жовтні 1917 року.

Почнемо з того,що Гітлер казав про революцію...

"Перемога партії - це зміна уряду ... Перемога світогляду - це революція, яка глибоко перетворює становище народу".

"Революція - це не перманентний стан; революція - не самоціль. Революційний потік, що вирвався на свободу повинен бути спрямований в надійне русло еволюції".

"Революції лише усувають політичні режими. Але кардинально змінити саме стан речей може лише еволюція!"

"Наша революція має три основні завдання, які жодним чином не суперечать інтересам всього іншого світу: Перше: Усунення загрози комуністичного перевороту і побудова народної держави, яка неухильно дотримує баланс інтересів різних соціальних класів і станів; збереження поняття власності як основи нашої культури. Друге: Рішення важкої соціальної проблеми шляхом повернення мільйонної армії наших, гідних усілякого співчуття, безробітних назад на виробництво. Третє: Відновлення стабільного і авторитетного державного керівництва, що спирається на довіру і волю нації; керівництва, яке знову поверне цьому великому народу здатність виконувати свої зобов'язання перед світом".

Оскільки Рьом та Штрассер закликали до "другої хвилі" революції зі знищенням приватної власності, націоналізацією та експропріаціями, то Гітлер чітко і однозначно заявив:

"Я готовий рішуче і суворо придушити будь-яку спробу, спрямовану на руйнування існуючого порядку. Я з усією енергією буду протидіяти другій революційній хвилі, так як вона потягне за собою справжній хаос. А тих, хто підніметься проти законної державної влади, ми візьмемо за комір, яке б положення вони не займали".

Ці думки Гітлера повторив у публічних промовах і Рудольф Гесс.
Але Рьом і Штрассер не зрозуміли попередження, тому і були знищені.

У ході так званої "Ночі довгих ножів" було розстріляно 76-78 осіб.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Дивно. Осіб розстрілювали, а в пам’яті закарбували ніж.

Володимир Федько каже:
У ході так званої "Ночі довгих ножів" було розстріляно 76-78 осіб.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Відносно Вінниці...

98% публікацій про "Вервольф" висосані з великого пальця журналістів під час споглядання стелі у процесі куріння дешевої цигарки та споживання дешевого сурогату кави, з мріями про гонорар за публікацію.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Адольф Гітлер
про розправу З ПОЛІТИЧНОЮ ОПОЗИЦІЄЮ Ернста Рьома:

«У мене не було іншого виходу, щоб залишитися вірним моїй присязі і зберегти довіру народу. Мені не залишалося нічого іншого, як усунути зрадників і врятувати німецький народ від жахів громадянської війни, яка, маючи на увазі географічне розташування Німеччини, викликала б побоювання у всій Європі.
Я був змушений діяти швидко і рішуче, що, природно, викликало жорстоку критику моїх дій. У мене тільки одне бажання, щоб всі, хто мені дорікає, почекали зі своїм судженням, поки вони не дізнаються подробиць доконаного».

(12 липня 1934 р. З інтерв'ю для американської газети «Нью-Йорк геральд трибюн»)
***
«Я питаю, чи виявиться хтось настільки нерозумним, щоб думати, що в разі успіху їх злочинного плану я очолив би їх уряд. Під час нашої минулої боротьби до приходу до влади ми часто вдавалися до прийомів, до яких хотіли вдатися змовники і яким я покладу тепер кінець. Політичні умови в колишній Німеччини сприяли всіляким змовам. Інтриги характеризували політичний стиль попередньої епохи. За допомогою цієї зброї ми боролися проти демократичного режиму протягом 12 років. Змовники так звикли до цих прийомів політичної боротьби, що не зрозуміли змін, які сталися, і значення нового державного авторитету».

(12 липня 1934 р. З інтерв'ю берлінському кореспонденту італійської газети «Газетта дель пополо»).
***
«Я твердо впевнений, що ця перша змова не була би останньою. Один путч змінювався б іншим, і Німеччина перетворилася б у країну з конвеєрними революціями. Мої дії показали, що не можна виступати проти нації, не ризикуючи головою».

(12 липня 1934 р. З інтерв'ю берлінському кореспонденту італійської газети «Газетта дель пополо»).
***
«Якщо хтось підійде до мене й запитає, чому я не звернувся до офіційних судових інстанцій, які повинні були б винести вирок злочинцям, я відповім: це була година, коли тільки на мені лежала відповідальність за долю народу Німеччини, саме тому я став верховним суддею німецького народу ...

Я віддав наказ розстріляти призвідників змови, це означає, що я віддав наказ до кінця випалити виразку розпусти, що роз'їдає здорову плоть німецької сім'ї ... Нехай знають усі, що порядок і безпека – це головні умови існування нації і ніхто безкарно не може зазіхати на ці основи! І надалі той, хто піднімає руку на державу, буде приречений на неминучу смерть».

(13 липня 1934 р. З промови в Рейхстазі)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

А чи правда, що в кінці 1942 року у Гітлера різко погіршився стан здоров’я?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

З цього приводу у мене в бібіліотеці є книга (варто знайти) про здоров*я Гітлера, яке погіршилося унаслідок його перебування в ставці під Вінницею. Він отримав потужну дозу радіовипромінювання від радону (за версією автора - жінка). Знайду книгу повідомлю.

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Шановні, прості запитання:

- У кого ще з працівників Ставки "Вервольф", крім Гітлера, погіршилося здоров'я?
- Чому тільки у Гітлера погіршилося здоров'я?
- Чи є випадки погіршення здоров'я у місцевих жителів? До війни, під час війни, після війни
- ХТО і КОЛИ заміряв рівень радіації в районі Ставки "Вервольф"?
- Де результати замірів?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Отже, Борман постійно отруював Гітлера, адже постачання йшло з ферми Бормана.

Володимир Федько каже:
Шановні, прості запитання:
- У кого ще з працівників Ставки "Вервольф", крім Гітлера, погіршилося здоров'я?
- Чому тільки у Гітлера погіршилося здоров'я?
- Чи є випадки погіршення здоров'я у місцевих жителів? До війни, під час війни, після війни
- ХТО і КОЛИ заміряв рівень радіації в районі Ставки "Вервольф"?
- Де результати замірів?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Друже Миро, продукти харчування надходили у "Вервольф" з колишнього радянського колгоспу... В списках голів колгоспу ні Борман, ні Берія не помічені :-)

По-друге, продукти приймав спеціальний працівник з СС і продукти перевірялися також лікарями СС.

По-третє, Гітлер не харчувався наодинці, а сідав за столик в загальній залі. Коло співробітників за його столиком постійно змінювалося. Їжа подавалася для всіх однакова, а по тарілкам - з великих кастрюль. Згідно свідчень соратників, Гітлер поводився за столом дуже демократично. І досить часто, коли офіціант обслуговував його першим, передавав тарілку з їжею комусь із соратників. Таким чином, якби хтось зробив спробу труїти Гітлера, то постраждало б досить багато людей.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Я маю на увазі харчування Гітлера у Берліні. Продукти поставлялися з ферми Бормана. Отруєння могло відбуватися малими дозами, поступово, протягом одного чи більше років.

Володимир Федько каже:
Друже Миро, продукти харчування надходили у "Вервольф" з колишнього радянського колгоспу... В списках голів колгоспу ні Борман, ні Берія не помічені :-)
По-друге, продукти приймав спеціальний працівник з СС і продукти перевірялися також лікарями СС.
По-третє, Гітлер не харчувався наодинці, а сідав за столик в загальній залі. Коло співробітників за його столиком постійно змінювалося. Їжа подавалася для всіх однакова, а по тарілкам - з великих кастрюль. Згідно свідчень соратників, Гітлер поводився за столом дуже демократично. І досить часто, коли офіціант обслуговував його першим, передавав тарілку з їжею комусь із соратників. Таким чином, якби хтось зробив спробу труїти Гітлера, то постраждало б досить багато людей.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Дуже слушні запитання. Дійсно багато журналістів писали, щось для "сенсації". Однак у ставку Гітлера під Вінницею не так легко попасти, що і стверджує сама авторка згаданої мною брошури. Мабуть ще і по сьогодні є кревно зацікавлені особи і сили, щоб таємниця зберігалася... Гадаю ці сили - це в першу чергу НКВД-ФСБ росії. І по сьогодні на росії уважають свої секрети дуже цінними...

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Переважаюча частина "сенсацій" про "Вервольф" побудована на бажанні авторів "сенсацій" стати знаменитими (спекулюючи на особі "сенсаційного" репортажу)...

Під час війни, дійсно, до "Вервольфу" був обмежений доступ... Але після війни у Вінниці міг побувати любий бажаючий.

НІЯКИХ ТАЄМНИЦЬ там немає!
Стверджую однозначно, оскільки перечитав масу літератури і неодноразово бував там! Розповіді про 5-7-поверхові підземні бункери... - казки для залучення туристів.

До речі, друже...

Цитата:
Однак у ставку Гітлера під Вінницею не так легко попасти, що і стверджує сама авторка згаданої мною брошури.

Ви можете дати вихідні дані згадуваної Вами брошури ?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Хочу цю брошуру знайти у нас в домашній бібліотеці. Але книг стільки, що поки не знайшов. Як віднайду - обов*язково повідомлю.

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Дякую :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Друже Володимире,
подаю вихідні дані книжки.
Луїза Олександрівна Білозерова. "ВЕРВОЛЬФ - РОКОВАЯ ТАЙНА ГИТЛЕРА ?"
(мова російська) 1996 р.
ISBN 966-588-000-4.
Редактор Т.Янішіна
Коректор В.Маркотенко
Надруковано у Вінницькій обласній друкарні.
Було б цікаво дізнатися вашу думку про цю інформацію в книзі.

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Дуже хороша стаття. Розширюємо бачення гібридної війни москалів проти України.

Ми завжди успішні!