Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Десятки тисяч демонстрантів, що протестують проти локдауну, заполонили вулиці Лондону

В суботу, 24 квітня, в столиці Британії відбулася багатотисячна демонстрація проти драконівського локдауну та «паспортів вакцинації». Провідні ЗМІ обійшли подію мовчанням.

Величезний натовп пройшов вулицями Лондона, тримаючи в руках плакати «Свобода не підлягає обговоренню», «Ми прокидаємося», «Ні паспортам здоров’я». Учасники мирної акції висловили своє незадоволення драконівськими обмеженнями на збори та пересування, а також проти планів уряду запровадити британські «паспорти вакцинації».

Учасник демонстрації, британський актор та кандидат на посаду мера столиці Лоуренс Фокс (Laurence Fox) обіцяє у разі обрання повністю скасувати обмеження COVID-19. У своєму твіттері він оцінив кількість учасників демонстрації у принаймні 50 тисяч. Інші учасники говорять про «сотні тисяч».

Цікаво, що зовсім недавно, напередодні «кліматичного он-лайн саміту» в Лондоні проходили марші «кліматичних активістів», які широко висвітлювалися провідними ЗМІ. А от цей антиковідний марш всі провідні ЗМІ проігнорували.

Ось кілька твіттер-повідомлень з маршу з хештегами  #londonprotest та #Antilockdownprotests:

  • Чому провідні ЗМІ не приділяють маршу протесту проти блокування в Лондоні жодної уваги? На Оксфорд-стріт ходять сотні тисяч людей. Це колосально. James Melville (@JamesMelville) April 24, 2021
  • Ось так виглядає протест зверху, на мосту Ватерлоо. Damien Gayle (@damiengayle) April 24, 2021
  • Це Лондон. Suzanne Seddon (@suzseddon) April 24, 2021
  • Кілька тисяч людей? – Та годі… Servus Pecum (@ServusPecum) April 25, 2021

Як ви бачите, наперекір тому, що збори такого масштабу все ще заборонені правилами Великобританії, люди вільно і в переважній більшості без масок пройшли містом.

Поточна стратегія карантинних обмежень у Великобританії має тривати до кінця червня, якщо лише сплеск інфекцій або нові варіанти коронавірусу не спричинять зміну плану. За офіційними даними станом на ранок суботи понад 38 мільйонів британців отримали принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19. У п’ятницю, 23 квітня, урядові чиновники оголосили, що кількість інфекцій впала до такої міри, що Великобританія «перейшла від пандемії до ендемічної ситуації».

Наші інтереси: 

Люди поступово прокидаються. Спроба накинути людям ярмо під виглядом "пандемії" зустрічає все більший спротив.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Чудово! Дякую, Володю!

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Чудово! Дякую, Володю!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

ЗМІ (Засоби Масової Маніпуляції) подають новини про події так, як їм диктують їхні власники. Про кліматичні зміни вони пишуть, а про анти-локдаудні маніфестації не пишуть.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Дуже добре, що підключилися політики. У нас щось про таких не чути.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Природа сильно проявляється, зокрема навесні!

Французи кажуть, що їм "крадуть" молодість, а дітям - життя на природі.

Недавно 80-літня жінка призналася, що вакцинуватися відмовиться.

А молода пара заявила, що приєднається до світового руху за вибір не маскуватися і не вакцинуватися https://worldwidedemonstration.com

Так що жодні медія не допоможуть своїм шахрайським роботодавцям, навпаки : чимбільше будуть перти з брехнею - тим швидше люди прокинуться. Продовжуй, антитезо :))) !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !