Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Cantabile Orchestra масово долучає підлітків до симфонічної музики

Категорія:

Уперше в Україні, для всіх шанувальників популярних телесеріалів симфонічний оркестр Cantabile Orchestra здійснив проект «Крізь час та простір» — концерт улюблених та знаних TV-композицій.

Телесеріали — це культ, народжений ХХ століттям. Історії-саги, що змінюють наш світогляд, створюють величезну масу субкультур та фанатських течій. Завдяки телесеріалам улюблені історії супроводжують нас роками, переплітаючись із буденністю та мріями; проходять із нами крізь дитинство, юність та залишаються і в дорослому житті.

9 березня у Концертному залі ДОіК «Майстерклас» (вул. Лаврська, 16а) оркестр Cantabile Orchestra запропонував захоплюючу музичну подорож до улюблених культових світів. Цікаво, що в залі переважала молодіжна аудиторія, що є феноменальним явищем для концертів симфонічної музики.

У програмі пролунала музика до серіалів «Doctor Who», «Star Trek», «Battlestar Galactica», «Star Gate», «Twin Peaks», «The X-Files», «Firefly», «Sherlock», «Game of Thrones» та інших серіалів 1980-2000-х років.

Про історію виникнення оркестру та його спрямованість дивіться у короткому фільмі:  

 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Симфонічний оркестр - це жива музика. За нею майбутнє.

На 50-річчя Віктора Цоя 22.12.12 в Палаці Україна лунала музика з його найбільш хітових пісень у виконанні симфонічного оркестру. Спробуйте пошукати хоча б в youtube.com ... Називається "Виктор Цой - 50. Симфоническое кино".

Соло гитара: Юрій Каспарян (Кино)
Дирижер: Фабіо Мастранджело (Італія)
Оркестр: Національний симфонічний оркестр України.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)