Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 222
  • Переглядів: 247

Понад 5 тисяч греків протестували в Афінах проти примусової вакцинації від коронавірусу

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Люди розмахували грецькими прапорами та дерев'яними хрестами й кричали "Заберіть свої вакцини та забирайтеся геть!", закликаючи прем'єр-міністра Киріакоса Міцотакіса подати у відставку. Люди зібралися біля парламенту при посиленій присутності поліції.

Про це вчора повідомило агенство Reuters.

Близько 41% греків повністю вакциновані. Але 12 липня уряд розпорядився провести обов'язкову вакцинацію медичних працівників та персоналу будинків людей похилого віку.  

“Кожна людина має право вибору. Ми вибираємо, не уряд обирає за нас, що робити", - сказав Файдон Воволіс, кардіолог, який поставив під сумнів наукові дослідження навколо масок для обличчя та вакцини. Він очолює рух "Знову вільний". Так само назвавається протест. Воволіс заявив, що створив групу у відповідь на "жорсткі заходи" уряду щодо стримування вірусу.

Нагадаємо, 27 січня 2021 Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію про те, що вакцинація НЕ Є обов’язковою.

Наші інтереси: 

Розуміти, що план тотальної вакцинації від коронавірусу зазнає фіаско, бо вакцинація від вірусів безглузда, тому й неефективна. Розуміти, що задля підтримання ковідоафери глобальні психопати будуть вигадувати різні штами коронавірусу (зараз штам Дельта, через три місяці буде штам Епсилон і так далі аж до Омеги). 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Якби людьми так не маніпулювали, то можна було б іще виїхати на пояснення, що 41% колють собі безглузді препарати, щоб такі затяті антивакцинатори, як решта 59%, почувалися у безпеці. Принаймні, така логіка зараз панує у моїй родині.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, в безпеці може почуватися лише людина із сильними імунною системою та серцево-дихальною! Тож, слід робити саме такі профілатктичні заходи. Тобто, найбільш ефективними засобами до полегшення Ковіду, аж до цілковитого зникнення симпомів, є гра в настольний теніс та бадмінтон.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!