Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Апгрейд свідомості: Читайте про ельфів, оновлюйтесь і вірте в Добре Знання, що приносить щастя!

Категорія:

Технологія палінгенезії зводиться до того, щоб максимально глибоко засвоїти сенс євангельського послання і зробити його ядром своєї свідомості. Для цього треба сформувати словник Сенсара, вдумливо читати Євангеліє та обговорювати його з потенційними ельфами.

250115-chytannya-3.jpg

Читайте перед сном Добрі Знання, які приносять щастя
Читайте перед сном Добрі Знання, які приносять щастя

Технологія палінгенезії

Як ми вже з’ясували, Євангеліє написане ельфійською мовою Сенсар і являє собою засіб перетворення людини третього рівня (арія) на людину четвертого рівня (ельфа). Такого роду трансформація позначається словом «палінгенезія», що значить «знову народження».

Трансформуючий ефект досягається шляхом багаторазового вдумливого прочитування Євангелія мовою Сенсар, внаслідок чого відбувається поступове формування ельфійської свідомості. Людина з ельфійською свідомістю неминуче стає ельфом, адже свідомість є визначальним чинником функціональності людини: стрибок у рівні свідомості автоматично запускає процес трансформації спочатку психіки (душі), а потім мозку та всієї плоті.

Реалістичність

На повну реалістичність та ефективність цієї технології вказує сам факт створення євангельського послання та його поширення. Текст написали четверо євангелістів, серед яких був апостол Іван, що керував роботою творчої групи. Остаточне редагування Євангелія здійснив Ісус Хрестос, який привів текст до стандартів Сенсара, видалив з нього усе зайве, натомість додав те, про що знав тільки він, наприклад, розмову віч-на-віч з Понтієм Пилатом у своєму офісі, а також розмову з Марією Магдалиною в саду після воскресіння.

Оскільки практична палінгенезія є можливою та бажаною, Ісус опублікував ДОКУМЕНТ, який має трансформуючу силу. Очевидно, що якби цієї сили не було, то Ісус не вводив би читача в оману фантастичними обіцянками. Базовою особливістю текстів, написаних Сенсаром, є їхня надихаюча сила, правдивість, структурованість, лаконічність, продуктивність та ефективність.

Що таке свідомість

Свідомість людини – це та частина знань духовної сутності цієї людини, яка водночас доступна душі цієї людини. Якщо використовувати сучасні комп’ютерні аналогії й розглядати людину як систему «оператор-машина», то «свідомість комп’ютера» – це ті знання оператора, які записані в пам’ять комп’ютера у вигляді цілісної системи. Зрозуміло, що оператор знає набагато більше, ніж записано в комп’ютері.

Іншими словами, свідомість людини – це спільні знання духу та душі цієї людини. Можна також сказати, що свідомість забезпечує зв’язок духу людини з її душею. На це вказує й сама етимологія цього слова: со-відомість, або ж «спільні знання» – це спільний набуток духу й душі.

Свідомість розширюється завдяки тому, що оператор досліджує певні аспекти життя, здобуває нові знання і записує їх у свій комп’ютер. З другого боку, комп’ютер самостійно накопичує відомості й доносить їх до оператора. В ході роботи вони обоє – оператор та комп’ютер – розширюють канал зв’язку цієї духовно-душевної взаємодії. Завдяки розширенню свідомості змінюються всі – і оператор, і програмно-інформаційне забезпечення (софт з базою даних), і сам комп’ютер, адже між його елементами формуються нові актуальні зв’язки та видаляються неактуальні.

Подібним чином формування ельфійської свідомості відбувається шляхом переформатування душі (емоцій та інтелекту), а відтак і фізичної перебудови головного мозку. Цей мозок, будучи головним органом нашого тіла, дуже чутливий і пластичний – він автоматично підлаштовується під засвоювану ним інформацію і вдосконалюється для ще ефективнішої роботи з нею. Тож якщо хочеш мати ельфійський мозок і ельфійську свідомість – активно засвоюй ельфійську інформацію. Концентратом ельфійської інформації є Добра Новина.

Три складники технології

Отже, засобом формування ельфійської свідомості є засвоєння сенсу Євангелія, написаного ельфійською мовою Сенсар. Це досягається роботою в трьох напрямках. Вони конкретні, зрозумілі й доступні.

Перший напрямок – видобування Сенсара і формування словника. Це дуже цікава та приємна робота. Ядром Сенсара є термінологія Доброї Новини.

Другий напрямок – вільне читання Євангелія мовою Сенсар. Воно починається вже на етапі формування словника. Це ще цікавіше.

Третій напрямок – зацікавлене колективне обговорення всього, що пов’язане з палінгенезією. Це найцікавіше і найприємніше!

Для успішного просування в кожному з цих напрямків треба завжди пам’ятати, що Євангеліє – це не просто цікаве оповідання, а чітко структурований документ.

Документ «Добра Новина»

Євангеліє має всі необхідні ознаки та реквізити ділового документа:

1. Заголовок: «Добра Новина Ісуса Хреста, сина божого».

2. Дата: «П’ятнадцятого року правління кесаря Тиберія, коли Понтій Пилат був правителем Юдеї, Герод – тетрархом Галілеї, Пилип, його брат, – тетрархом краю Ітуреї та Трахонітіди, Лісаній – тетрархом Авілени, за первосвящеників Анни та Каяфи». Текст було написано приблизно через рік після цієї дати.

3. Текст: Цілісний, лаконічний, продуктивний.

4. Адресат: Той, хто спроможний прочитати мовою Сенсар.

5. Місце складання: Капернаум, Галілея.

6. Відповідальний виконавець: апостол Іван Заведей, двоюрідний брат Ісуса. Ось його підпис: «Це той учень, який те свідчить і який написав те, і знаємо, що його свідчення правдиве».

7. Організація: Школа Ісуса Хреста в Капернаумі.

Звідки взяти словник

Словник Сенсара знаходиться в самому Євангелії, подібно до самодокументованої комп’ютерної програми. Євангеліє – це чарівна книга, яка містить в собі інструкцію з її застосування. Спочатку треба прочитати інструкцію, тобто видобути словник Сенсар, а потім перейти до основної частини технології палінгенезії – до багаторазового осмисленого прочитання Євангелія.

Видобування з Євангелія словника Сенсар починається з розшифрування ключових (опорних) термінів. Цей базовий словничок-мінімум записаний у Семи блаженствах Нагірної проповіді, з яких і починається виклад Ельфізму – вчення про перетворення на ельфа.

Для того, щоб невимушено перейти до цього словничка опорних термінів, Євангеліє дає суперконцентровану формулу технології палінгенезії.

Оновлюйтесь!

Євангеліє починається з заклику до оновлення: «Того часу з’явивсь Іван Хреститель. І ходив він по всій околиці Йорданській і говорив: Оновлюйтесь, бо наблизилося Царство боже».

З цього ж заклику починається і проповідь Ісуса: «З того часу Ісус почав проповідувати там Добру Новину, закликаючи: Оновлюйтесь і вірте в Добру Новину, бо Царство боже близько». У гелленському тексті застосовано слово «μετανοεῖτε» (читається «метанойте»), тобто «оновлюйтесь».

Термін μετάνοια (метаноя)» в іудохристиянстві пояснюють як «покаяння» (скорбота про те, що сталося, каяття), хоча виводять його від емоційно нейтрального «зміна мислення», мовляв «μετα-» – це префікс, що означає «зміна, переміна», а «νόος, νοῦς» – «думка, розум, спосіб мислення».

Проте переконливішою виглядає інша етимологія, де «мета» означає «вище, понад» – як у словах «метафізика» (понад фізикою), «метааналіз» (узагальнення групи різних досліджень), «метаморфоза» (набуття розвиненішої форми), «метá» (вища ціль, бажаний кінцевий результат). Відтак «метаноя» означає не просто «зміна мислення», а піднесення мислення на вищий рівень, досягнення вищого усвідомлення.

Вдосконалення свідомості неминуче веде до вдосконалення всього організму. Тож найкращим перекладом євангельського слова «метаноя» буде українське слово «оновлення». Його пояснюють як «заміна застарілого на нове», «полагодження», «ремонт», «омолодження». Проте корінь «нов» вказує на появу чогось зовсім нового, тому українське «оновлення» треба розуміти не як повернення до початкового стану (ремонту), а як суттєва модернізація, що відповідає англійському слову «апгрейд» (upgrade), тобто збільшення продуктивності системи шляхом додавання нових елементів.

Це уточнене значення слова «оновлення» також записуємо у словник Сенсара. Оновлення – це апгрейд, радикальне вдосконалення, модернізація, трансформація.

Скористайтесь можливістю

Іван Хреститель казав: «Оновлюйтесь, бо наблизилося Царство боже». Іван закликав до оновлення тому, що НАБЛИЗИЛОСЬ Царство боже, тобто ельфійський простір подій. Воно ще може бути далеко, але вже стало ближчим, тому треба готуватись до перетворення і застосовувати доступні засоби вдосконалення.

А що казав Ісус? «Оновлюйтесь, бо Царство боже близько і вірте в Добру Новину». На відміну від Івана, Ісус стверджував, що Царство боже не просто наблизилось, а воно ВЖЕ БЛИЗЬКО, тож можна вже переходити до практики радикального оновлення. Перехід у простір Царства божого означає здійснення палінгенезії. Відтак поєднання понять «оновлення» та «Царство боже» вказує на те, що Ісус закликає не до абстрактного вдосконалення, а конкретно до здійснення палінгенетичного переходу – від Гомо дуплекс до Гомо триплекс, від шляхетної людини до вічно молодого ельфа.

Але як це зробити? На відміну від Івана Хрестителя, Ісус пропонує конкретний засіб.

Вірте в Добру Новину!

Заклик Ісуса до оновлення складається з двох частин.

У лівій частині – «Оновлюйтесь, бо Царство боже близько» – наведена мета, яка полягає у здійснення палінгенезії, тобто третього народження. Ми вже говорили вище, що оновлення з виходом у простір Царства божого означає здійснення палінгенетичного переходу.

У правій частині – «вірте в Добру Новину» – пропонується засіб досягнення мети. Цим засобом є віра в Добру Новину.

Що таке віра

Віра – це повна переконаність, без найменшого сумніву, у здійсненності бажаної події. Віра дає незламну рішучість і спроможність діяти без жодного вагання.

А у що треба вірити для здійснення палінгенезії? Треба вірити в Добру Новину, тобто треба виробити абсолютне переконання в тому, що Добра Новина є чарівним засобом досягнення палінгенезії. І що це не метафора, а цілком практична настанова.

Отже, максимально стисла формула здійснення палінгенезії така: «Вірте в Євангеліє». Вірити – значить мати абсолютну переконаність. Для цього Євангеліє має стати ядром нашої свідомості, а тому надійним фундаментом нашого світогляду і рушієм усього нашого життя.

Це перше, що треба зафіксувати у своїй свідомості та записати у словник Сенсара.

Добре Знання

Гелленське слово «Євангеліє» – εὐαγγέλιον – буквально перекладається як «блага вість» і виводиться від слів: εὖ – добрий, ἄγγελος – посланець.

Що таке благо? Благо – це добро, яке приносить щастя. Тобто це значно вище, ніж суто матеріальне добро – благо охоплює і матеріальний, і духовний складники.

А що таке «вість»? Слово «вість» походить від слова «відати» (знати) і означає знання (відомість), в нашому випадку – з відтінком спеціального послання та новизни.

Відтак найповніший сенс слова «Євангеліє» – це «Добре Знання, що приносить щастя». Це друге, що нам треба зафіксувати у своїй свідомості та записати у словник Сенсара.

Отже, для перетворення на ельфа треба «Вірити в Добре Знання», тобто настільки глибоко засвоїти сенс євангельського послання, щоб воно стало ядром нашої свідомості.

Стартовим пакетом для інсталяції ельфійської свідомості є Сім блаженств. Перший термін у цьому пакеті оновлення називається «скромність». Це дещо більше, ніж нам досі здавалося. Але про це – у наступній статті.

Руслана - Остання поема

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Починаємо практику палінгенетичного переходу від арія до ельфа.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи