Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Американець 18 років вписував у лотерейний білет однакові цифри і виграв $2 млн

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Мешканець американського штату Айдахо Майкл Трен виграв у лотерею понад 2 мільйони доларів, вписавши у лотерейний білет ті ж цифри, які він вписував у білет упродовж 18 років.

Мешканець американського штату Айдахо Майкл Трен виграв у лотерею понад 2 мільйони доларів, вписавши у лотерейний білет ті ж цифри, які він вписував у білет упродовж 18 років.

Трен придбав квиток лотереї Powerball у місті Бойсе перед розіграшем і вписав у нього ті ж номери, що і в останні роки: 6,10, 15, 25, 36.

Потім він просканував квиток за допомогою додатку на телефоні і отримав повідомлення, що йому необхідно зв'язатися з організаторами лотереї. «Після цього я подивився на виграшні числа, і вони виглядали дуже знайомо», —  сказав Трен.

Організатори повідомили йому, що він виграв джек-пот у сумі 2 мільйони доларів.

Трен розповів, що збирається використовувати гроші, аби сплатити кредит за будинок. Також він планує зберегти частину коштів у вигляді заощаджень.

Чи планує він і надалі використовувати ці цифри для гри у лотерею, чоловік не сказав.

Наші інтереси: 

Терпіння і віра роблять неймовірні речі.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Він просто матеріалізував подію, якою займався 18 років.

Можна сказати, що своєю наполегливістю від дістав "тих, хто нагорі" - і їм простіше було дати йому два мільйони, ніж опиратися.

До речі, цей американець діяв чітко за Євангелієм:

"Раз якось Він молився в одному місці, і як закінчив, сказав до Нього один з його учнів: Господи, навчи нас молитись, як Іван навчив своїх учнів. Він до них промовив: Якби хто з вас мав приятеля, і той прийшов до нього опівночі і сказав до нього: друже, позич мені три хліби, бо приятель мій прибув до мене з дороги, і я не маю що йому дати, а той зсередини відповів би йому: не докучай мені, двері вже замкнені, і діти мої зо мною в ліжку; не можу встати й дати тобі; кажу вам, що коли й не встане та не дасть тому, що він його приятель, однак через його настирливість підведеться й дасть, скільки той потребує. Отож кажу вам: просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує, хто шукає, находить, і хто стукає, тому відчиняють".

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача cBіт Розумний.

А скільки сотень (тисяч, десятків тисяч чи навіть сотень тисяч) витратив цей американець на лотерею за 18 років?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Федько.

Я думаю, що цей американець використав математичний метод. У свій час один математик з Польщі розрахував: якщо в казіно весь час ставити на "зеро" і подвоювати ставку, то на певному подвоєнні виграш з прибутком покриває витрати. Він поїхав у Монте-Карло і зірвав величезний куш. Після цього у правила казіно внесли пункт про обмеження ставок на "зеро" з подвоєнням.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!