x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag section invalid in Entity, line: 1 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag article invalid in Entity, line: 1 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag section invalid in Entity, line: 112 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag section invalid in Entity, line: 115 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag section invalid in Entity, line: 122 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag section invalid in Entity, line: 130 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

7 способів мислення, що сприятимуть довготривалому успіху

Ви творите своє життя. І у вас уже є майже все необхідне для того, щоб зробити його неймовірним

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Ви творите своє життя. І у вас уже є майже все необхідне для того, щоб зробити його неймовірним. Надзвичайні речі невипадкові — хіба що ви не є головним творцем власного життя. Якщо ви вважаєте, що не можете керувати власним життям, то лише тому, що ви самі від цього відмовилися.

Ваше життя покращиться тоді, коли ви усвідомите, що життя — це не річ, яку треба перетерпіти чи перечекати, а досвід, який потрібно творити самостійно. Якщо ваше життя — відстій, то це тому, що ви поганий творець. Але ви можете стати кращим.

Ви сповнені життєвою силою. Навіть тоді, коли здається, що ви опинилися у безвиході, все одно зможете виплутатися з неї та отримати певну користь. Такий спосіб мислення зможе радикально покращити ваші шанси на успіх та зробити вас сильнішою особистістю.

1. Пізнання себе — це процес

Життя чимось нагадує подорож. Якщо ви знайшли своє місце, то перед вами з’являються нові можливості, ви можете отримати цікавий досвід та створити життя, якого справді прагнете.

Пасивне очікування змін не покращить якості вашого життя. Життя більшості людей не є чимось простим та зрозумілим.

З цією проблемою стикається майже кожна доросла людина. «Чим мені зайнятись у житті?» «У чому я не невдаха?» Мільйони людей не мають найменшого уявлення про те, чим вони хочуть займатись. І це нормально.

Жоден аналіз не наповнить змістом ваше життя. У непевні часи люди завжди схильні намагатись розкласти все по поличках, але інколи це лише стає причиною додаткового стресу, особливо, якщо ви не можете знайти потрібне рішення тоді, коли це найбільше потрібно.

Одне з найкращих відчуттів — відчуття ясності, розуміння подальших дій у справі, яка раніше заважала вам рухатись далі у житті. Моменти, коли вам хочеться вигукнути «Еврика!», нагадують справжнісіньку благодать.

Цікавість, відкритість до нового, готовність побороти виклики на життєвій дорозі відіграють важливу роль у самопізнанні та усвідомленні власної цілі у житті.

2. Лише ви відповідаєте за ваше життя

Ви повинні знайти в собі мужність взяти відповідальність за власне життя, адже саме це є найвідважнішим вчинком у світі. Хочете ви цього чи ні, але лише ви відповідаєте за те, ким ви є сьогодні.

Боб Мовад колись висловився про вміння бути справжнім власником свого життя так:

«Найкращий день у вашому житті — це день, коли ви вирішите, що ваше життя належить лише вам. Жодних відмовок чи вибачень. Не залежте, не покладайтесь і не звинувачуйте когось іншого, окрім себе. Це прекрасна подорож  і лише ви відповідаєте за її якість. Лише в той день ваше життя розпочнеться по-справжньому».

Змінити свої погляди та почати мислити в такий спосіб може бути нелегко, але це допоможе вам контролювати ваш шлях до успіху. Ви будете краще працювати, будувати міцні та позитивні відносини, покращите особисту продуктивність та отримаєте більше задоволення від життя.

Ви можете зробити це вже зараз. Усі можуть. Але більшість з нас не хоче прийняти той факт, що у нас уже є сили жити так, як нам цього хочеться.

Незалежно від того, чи ви плануєте почати проект, чи просто прожити ще один день, найважливіше, що вам потрібно у житті, — це вміння мислити як особа, яка  справі та несе відповідальність за її результати.

Не звинувачуйте інших людей у ваших проблемах та невдачах — великих чи дрібних. Не звертайте увагу на «обставини, які від вас не залежать», щоби виправдати власний вибір, рішення чи поведінку. Відповідайте за власні дії.

Навчіться мислити як особистість, яка відповідає за власне життя. Контролюйте власний шлях до успіху!

3. Життя не ідеальне: не усе піде за планом

Ідеальних речей не існує. Ви не зможете досягти усіх цілей, проте важливо складати нові плани і рухатися далі.

Найкраща стратегія під час планування — створювати плани з урахуванням непередбачуваних обставин, бо лише тоді життя відповідно до них і не розвиватиметься.

Цілком можливо, що ваші плани на завтра, на наступний місяць чи рік не складуться так, як ви цього очікуєте. Нехай вас не здолають ваші невдачі. Пробуйте знову. Якщо ви знаєте, що змін у вашому плані не уникнути, то намагайтесь їх передбачити та адаптуйтесь у разі потреби.

Життя непередбачуване. І це нормально. Прийміть це як належне. Завжди будьте готовими до змін. Саме через це життя й є таким цікавим.

4. Кожна перешкода — це шлях вперед

Ви зіткнетеся з перешкодами у вашому житті — справедливими та несправедливими.

І ви знову й знову зрозумієте, що найважливіше не те, що це за перешкоди, а те, як ви до них ставитеся та як на них реагуєте.

Ви дізнаєтесь, що реакція визначає ваш потенційний успіх чи процвітання після подолання певної перешкоди.

10 грудня 1914 року у Вест Орандж, штат Нью-Джерсі, пролунав гучний вибух. Десять будівель заводу, що належали легендарному винахіднику Томасу Едісону, були охоплені полум’ям. Обладнання вартістю у декілька мільйонів доларів та матеріали, що містили роки досліджень, також згоріли дотла.

Пізніше, на місці пожежі, Едісон заявив репортерам The New York Times :»Хоча мені вже й більше 67 років, завтра я почну все з початку».

Наполегливість Томаса Едісона відома також завдяки його відомому висловлюванню: «Геній — це 1% натхнення та 99% поту».

Люди, котрі наполегливо діють попри перешкоди на власному шляху, рано чи пізно досягають успіху. Попри невдачі, ви повинні вміти перетворювати перешкоди на засоби для досягнення мети.

Перешкода на вашому шляху і є тим шляхом, який слід обирати. Не забувайте, що кожна перешкода — це можливість покращити ваше життя.

5. Життя — це подорож

Якщо ви не докладаєте 100% вашої енергії, зусиль та часу у будь-який процес, то ваш прогрес буде надзвичайно повільним, а той зовсім невідчутним.

Наш розум сповнений упереджень, зумовлених нашими спогадами, попередніми подіями та досвідами. З часом спогади змушують наш мозок робити хибні висновки про життя, які впливають на те як ми думаємо і які рішення приймаємо.

Вам не завжди потрібен ідеальний план. Інколи достатньо відпустити, спробувати і подивитись, що станеться. Для цього потрібна мужність. Дія породжує наслідки. Наслідки породжують дії.

Я безліч разів зазнавав невдач у минулому, але завжди рухався далі. Ви зробите власні помилки, але в цьому немає нічого поганого, якщо ви вчитесь на власних помилках та намагаєтесь придумати інший спосіб, щоб досягти цієї ж цілі.

Найгірше, що ви можете зробити, — це здатись і повірити в те, що ви не можете досягти на успіху через те, ким ви є чи звідки ви. Якщо ваше життя нагадує пекло, просто не зупиняйтесь.

6. Бути невдахою-початківцем — нормально!

Ви не повинні бути майстерним у справі, яку ви лише починаєте. Але ви повинні почати саме зараз, щоб стати майстром впродовж своєї кар’єри. Рішення розпочати — це найголовніший крок, який ви можете зробити, щоб стати найкращим у світі в тому, чим ви займаєтесь. Ваша перша книга, пост, подкаст, мобільний додаток, справжня бізнес-зустріч, інтерв’ю будуть далекі від ідеалу. Але це не повинно стати вам на заваді.

Мері Тайлер Мур колись казала: «Використовуйте шанси, помиляйтеся. Саме так ви розвиваєтесь. Біль живить вашу відвагу. Ви повинні зазнати поразки, щоб навчитись хоробрості».

Більшість людей здаються, тільки-но зазнаючи першої невдачі. Це випробування. Ви повинні пройти його. Лише дехто продовжить роботу допоки у них не вийде так, як належить. Рідко кому вдається зробити щось правильно з першої спроби.

Я досі погано пишу. Мені не подобається письмо. Але я люблю процес. Він живить мою цікавість. Саме тому я ніколи не переставав читати і практикуватись у письмі. Я люблю ділитись своїми недоліками. Лише практика дозволяє мені стати кращим. Я ціную процес.

Найбільша перешкода креативності — наша нетерплячість, бажання пришвидшити процес, виразити щось, створити сенсацію. Якщо ви хочете бути найкращим у справі, ви повинні практикуватись більше за інших. Цінність цієї практики може суттєво вплинути на вашу кар’єру.

Коли ми починаємо вірити в те, що не можемо помилятись, ми нехтуємо потребою завжди бути напоготові і шукати нові можливості для росту.

Коли ви вправляєтесь у чомусь, то покращуєте себе, розвиваєтесь, просуваєтесь вперед, отримуєте нові навички та помічаєте прогрес, адже ви розвиваєтесь з часом.

7. Виконана справа краща за ідеальну 

У реальному світі не винагороджують за педантичність. Винагороджують тих, хто виконує поставлені завдання. Не потрібно продовжувати доводити щось до ідеалу, треба просто виконувати свою роботу.

Професор Трейсі Вейд із Інституту психології Університету Фліндерса у Південні Австралії вважає «нездоровий перфекціонізм» «комбінацією високих стандартів та жорсткої самокритики». Саме він є перешкодою між вами та невдалим чорновим варіантом роботи.

Дайте собі час, щоб подумати над можливими діями та зробіть хоч якийсь крок у потрібному напрямку. В житті надзвичайно важливо навчитись поступово працювати над завданням та доводити справу до кінця.

В процесі ви допустите чимало помилок, але в цьому немає нічого поганого. Не звинувачуйте себе через помилку чи неправильний вибір. Це лише призведе до деструктивної поведінки.

Немає нічого поганого в тому, щоб зазнавати невдач, допоки ви прагнете спробувати знову. Нонконформісти та непересічні особистості часто помиляються. Але вони йдуть далі, адже знають, що колись станеться прорив.

Оригінал — Thomas Oppong
Адаптований переклад — Юлія Петрів
Зображення — unsplash.com

Текст

The Ukrainians

Теги

Поділитись

FacebookTwitterPocketCopy Link

Місія The Ukrainians — уможливлення позитивних соціальних змін в Україні

Долучайтеся до Спільноти, підтримуйте якісну українськомовну журналістику та приєднуйтеся до змін!

Приєднатися

Наші головні тексти тижня у красивій розсилці. Щовихідних у ваших емейл-скриньках.

 

читати ще

Наші інтереси: 

+

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Читайте перед сном Добрі Знання, які приносять щастя

Апгрейд свідомості: Читайте про ельфів, оновлюйтесь і вірте в Добре Знання, що приносить щастя!

Технологія здійснення палінгенезії зводиться до того, щоб максимально глибоко засвоїти сенс євангельського послання і зробити його ядром своєї свідомості. Для цього треба сформувати словник Сенсара,...

Останні записи