Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Українські розробники створюють всесвітню карту-довідник

Українськими розробниками створено перший український довідник та інтерактивну мапу.

Locator.ua – вже працює. Ресурс доступний в кожному обласному центрі Україні, та допомагає знайти саме те, що вам потрібно. 

Як працює Locator.ua? 

Працівники Locator.ua збирають та перевіряють інформацію про компанії, магазини, готелі, автосалони та інші заклади. Інформацію розміщують на сайті, і вказують адреси, номери телефонів, ціни та інше.

Користувач онлайн карти отримує інформацію щодо потрібного закладу. Також він одразу може побачити, як зручніше дістатися місця призначення. 

Довідник допомагає не тільки користувачам, а і власникам бізнесу. Це безкоштовне розширення можливостей, щоб привернути увагу та залучити нових клієнтів, додавши свою компанію на ресурс Locator.ua. Для власників, що бажають більшого, є пакетні пропозиції платної реклами.

Які можливості надає Locator.ua користувачам? 

Зручність міського довідника полягає в тому, що він дозволяє знаходити необхідні організації в тих місцях, де саме вам потрібно. Ви шукаєте нотаріуса, медичний центр, стоматолога, зоосалон чи зоомагазин в районі? Неважливо. Тому що довідник знайде всі варіанти в потрібному радіусі і покаже адреси, телефони та інші контактні дані.

Також онлайн мапа розв'язує вічне питання: де можна зробити манікюр, зачіску недалеко від дома або місця роботи. Адже салонів краси багато, але щоб знайти потрібні послуги в певному місці, зазвичай, треба витратити купу часу. Так, карта онлайн впорається з цим запитом за декілька секунд і покаже барбершопи, перукарні, нігтьові студії й салони краси, що розташовані поруч з вами. 

Пошук будь-яких об'єктів, міст, районів, місцевостей, вулиць - онлайн карта проводить безкоштовно для користувачів. Вона визначає вашу локацію і показує необхідну компанію чи заклад, що є поблизу. 

Можливості Locator.ua для компаній та власників  

Раніше таких продуктів на українському ринку не було. Оскільки довідник користується все більшим попитом, з його сторінок здійснюється безліч цільових переходів на сайти заявлених компаній. Власники компаній, що зареєструвалися на ресурсі, відчули явну позитивну динаміку. Вони звернули увагу на те, що статистика сайтів зростає завдяки постійному джерелу переходів з онлайн мапи Locator.ua. Зрозуміло, що це збільшило продажі і попит на послуги. 

Покращуйте життя і бережіть свій час з онлайн ресурсом Locator.ua. Це зручно, вигідно і прибутково.

Наші інтереси: 

Технології для покращення життя.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи