Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
  • Відвідувань: 32
  • Переглядів: 36

Піца: шкода чи користь

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Для багатьох піца стала слабкістю. Люди охоче споживають її, але в результаті не отримують жодної користі. Хоча позитивні емоції - це також непогано. 

Піца приносить задоволення. Якщо її вживати рідко і небагато, то великої шкоди не буде. Особливо приємно, що ви можете замовити піцу і отримати максимальну насолоду від смачної їжі.

Піцайоло рухають науку

В австралійському Університеті Монаша вчені зацікавилися специфікою рухів кухарів, що готують піцу та підкидають тісто. В результаті, саме ці рухи взяли за основу для двигунів, котрі в майбутньому планують використовувати в хірургічних цілях. Нові технології дозволять успішно проводити операції на головному мозку, адже двигун має розміри менші за товщину людської волосини.

NASA, піца та космос

Організація придбала харчовий 3D-принтер. Винахід здатний видрукувати піцу, витративши на процес менш ніж 2 хвилини. Даний пристрій планують брати з собою астронавти, що будуть відправлятися в довготривалі місії. Таким чином, піца має стати першою їжею, котру надрукує 3D-принтер в безмежному космосі. А нам не потрібно летіти в космос, а можна замовити доставку піци кур'єром до самих дверей.

Проте варто пам’ятати, що вся термічно оброблена їжа, в тому числі й рослинна, є повільною отрутою

А все тому, що при температурі понад 43 градуси Цельсія руйнуються ферменти (ензими), тож така їжа втрачає здатність до автолізу, тобто саморозщеплення. Коли така мертва їжа потрапляє в організм, то система самозахисту сприймає її як отруту (сміття), оголошує мобілізацію (звідси харчовий лейкоцитоз), розкладає отруту за допомогою власних ферментів, частину залишків засвоює, а решту (понад 80%) намагається вивести з організму.

Проте повного очищення досягнути не вдається, тому залишки мертвої їжі залишаються в організмі у вигляді зайвого жиру (складоване сміття), шлаків і токсинів, які отруюють весь організм. Ось чому людина живе у два-три рази менше, ніж задумано Творцем. Академік Іван Павлов навіть писав, що смерть людини раніше 150 років треба розглядати як насильницьку. Докладніше про все це читайте у статтях

Дивіться також спецтему Харчування

Наші інтереси: 

Поступово переходимо на здорову їжу. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...