Сокіл Род - символ Творця Всесвіту, тотем українців

Одного разу людина знайшла яйце сокола і підклала його курці

Маленький сокіл виріс разом з курчатами і став схожий на них: він квохтав, як вони, порпався в землі в пошуках черв'ячків, плескав крилами і намагався літати.
РАЙ: Простір волі, Царство боже

Рай: Простір волі, ідеальна Україна, герб ТГ

РАЙ – це красива, благодатна і багата земля, де людина перебуває в єдності з божественним РА, а тому РАдіє. РАЙ – це простір гармонійних подій: Царство боже, Простір волі.

Розгадано таємний сенс герба Української держави

Відновивши ім’я, форму і сенс герба Володимира Великого, українці отримують доступ до могутньої енергетики українського державотворення попереднього циклу.
Сокіл Род - символ Творця Всесвіту, тотем українців

Сокіл Род і Сокіл Волі

Нова держава, основана на новому світогляді, обов’язково повинна мати нову символіку, адже символіка – це концентрований світогляд.

Мій аргумент на користь Сокола Волі

Раптом захотілося викласти свої думки під враженням прочитаних коментарів до статті Сокіл Волі чи Трисуття?
Сокіл Волі - герб нової Української держави

Сокіл Волі чи Трисуття?

Ця стаття написана завдяки Миколі Пономаренку, який відгукнувся на дослідження « Символ Святого духа: сокіл чи голуб? ». У коментарі він написав: «Не сокіл, не голуб, і не тризуб, а ТРИСУТТЯ».
Сокіл чи голуб?

Символ Святого духа: сокіл чи голуб?

Вставки в «Добру новину» становлять приблизно 55%. Зазвичай додавалася нова інформація без зміни первинного тексту, адже такий спосіб дозволяв приховати факт фальсифікації. Проте в особливо важливих...