Перевод на Русский недоступен для США кардинально завищують смертність від коронавірусу – Townhall (США).

Комментарии

Аватар пользователя Юр Цікавий

"Якщо посмертний тест є позитивним, то до жертв коронавірусу можуть записати навіть тих, які загинули від самогубства чи в автомобільних аваріях..." І навпаки: якщо я живий і здоровий, і тест на "корону" позитивний - отже я вижив через коронавірус! Хай живе сучасна медицина!

Аватар пользователя Ігор Каганець

В США починається розбір польотів щодо дивної статистики Covid-19. Звідки вона взялася? Поступово випливають цікаві деталі. Хтось має за це відповісти.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Аватар пользователя Ігор Каганець

Ще цікавий нюанс: у демократичних штатах смертність від коронавірусу майже у 5 разів вища, ніж у республіканських штатах. Очевидно, що це наслідок масованої фальсифікації статистики.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Аватар пользователя Костянтин Струк

До мене нарешті починає доходити сувора правда життя: статус інваліда на сьогодні є настільки цінним, що заради нього можна махнути рукою навіть на перспективу бути здоровим. На жаль.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Аватар пользователя Олена Каганець

Лікарням США платили 13 тисяч доларів за кожного "хворого" на Ковід-19, а лікарям платили 39 тисяч, якщо його пацієнта підключають до апарату вентиляції легень. Про це повідомив доктор Леонард Колдуелл зі США. Тобто лікарні і лікарі хотіли підзаробити: писали пацієнтам Ковід-19, підключали до апаратів вентиляції легень (навіть якщо в тому не було потреби). До речі, якщо пацієнт 6 днів знаходиться на вентиляції легень, він потім сам не може дихати! Можливо, пацієнти вмирали від цього, а не від Ковіда. https://www.youtube.com/watch?v=Jw9L93ZVTCs&fbclid=IwAR17pn9ZZa-x9rUztg-T6R9mgTfhMJj9D3IMwmYMqwqx2US4S_gbqFHC_tk