Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 11
  • Переглядів: 12

Szaty liturgiczne - najważniejszy element każdej uroczystości

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której istnieje nie tylko duchowa forma, ale również dedykowane elementy wystroju oraz dodatków. W teraźniejszych czasach kościół poszukuje bardzo dobrej jakości ornatów, szat oraz dodatków , które zaprezentują uroczystość i kunszt każdej mszy świętej. Pierwszorzędną ofertą w tej branży jest nasza firma, której celem jest obietnica najwyższej jakości materiałów, potwierdzających oczekiwania księży i parafii w całej Polsce.

Pasja dla liturgii i tradycji

Szacunek do liturgii i tradycji kościoła to podstawa naszej firmy. Oddanie i pasja do haftu, przekładają się na nasze wyroby, które są oryginalne pod względem wykonania, estetyki i rzetelności w najmniejszych detalach. Każdy detal wyszywanych szat liturgicznych, ornatów, bielizny ołtarzowej i dodatków jest precyzyjnie wykonany, uwzględniając  wymagania i obrzędy kościoła . Nasze produkty doceniły najistotniejsze obrzędy takie jak Światowe Dni Młodzieży oraz Światowe Spotkanie Rodzin w Dublinie z udziałem Ojca Świętego Franciszka , a także wiele innych rozmaitych opraw wydarzeń liturgicznych.

Wyjątkowe wzornictwo

Na bieżąco śledzimy nowe trendy w obszarze wzornictwa liturgicznego, pamiętając jednak, aby zawsze zachować tradycję dla klasyki. Produkowane przez nas kolekcje posiadają zarówno klasyczne wzory, które przetrwały wieki, jak i nowoczesne interpretacje,  które wpisują się w dzisiejszy kontekst. Tym samym nasi klienci mają możliwość wyboru spośród rozległej gamy stylów, które idealnie sprawdzą się w każdej liturgii. Pośród naszych produktów można odnaleźć szaty oraz dodatki liturgiczne na każdą uroczystość kościoła.

Jakość, na której można polegać

Naszym celem jest dostarczenie produktów  perfekcyjnej jakości. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów, aby zadeklarować niską zniszczalność i wygodę. Najdrobniejszy element, od haftów po zdobienia, jest sumiennie wykonany przez wykwalifikowanych pasjonatów, którzy posiadają sprawność w wyszywaniu liturgicznych szat i dodatków.

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że klienci posiadają oryginalne pomysły i oczekiwania. Wychodząc naprzeciw, oferujemy usługi indywidualizacji naszych produktów. Klienci posiadają możliwość zmiany wielu dostępnych modeli. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doświadczenie w hafcie szat liturgicznych, obrusów ołtarzowych, kompletów kielichowych i innych produktów wymaganych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.

https://ornaty.pl/collections/stuly

Наші інтереси: 

Profesjonalną obsługę oraz doświadczenie w hafcie szat liturgicznych, obrusów ołtarzowych, kompletów kielichowych i innych produktów wymaganych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи