Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Які горіхи найкорисніші?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Горіхи містять величезну кількість вітамінів, мінералів, легкозасвоюваних білків та корисних природних жирів, які необхідні організму для здоров'я серця, дихальної системи, шлунка та інших органів.

Що важливо – ціна горішків невелика, що робить їх доступними для кожного бажаючого покращити стан свого здоров'я.

Корисні властивості різних видів горіхів

Представники роду горіхових відрізняються складом та впливом на організм. До найбільш популярних та корисних варто віднести:

  • арахіс – цей продукт надзвичайно багатий антиоксидантами, вітамінами груп A, B і D, а також речовинами, необхідними для згортання крові. В його складі міститься магній, котрий знижує ризик інсульту та запобігає розвитку захворювань серцево-судинної системи. В людей, котрі регулярно вживають арахіс, спостерігається покращення сну та настрою;

  • волоський горіх – найпопулярніший представник свого виду є надзвичайно корисним для мозку і травлення. В ньому міститься фосфор та вітаміни B, C і E, котрі відіграють важливу роль в зміцненні імунітету. Велика кількість заліза та магнію в складі волоського горіха допомагає покращити стан крові та пришвидшити утворення гемоглобіну;

  • фундук – цей продукт давно вважається багатим джерелом мінералів та вітамінів, необхідних для роботи майже всіх органів та систем. В його складі дуже мало вуглеводів, тому фундук відноситься до групи дієтичних продуктів. Лікарі радять вживати цей горіх для покращення роботи серця та зниження рівня холестерину;

  • мигдаль – вважається лідером по кількості клітковини і білка. Його радять вживати для нормалізації рівня цукру в крові та покращення обміну речовин. Згідно результатів досліджень, мигдаль допомагає покращити чутливість до інсуліну у людей, котрі знаходяться в переддіабетичному стані.

Найбільшу користь для організму горіхи принесуть тільки в разі їх комплексного вживання. Продукти потрібно комбінувати, додаючи їх до звичних страв, або ж готуючи порції з декількох видів горішків в якості перекусу 2-3 рази на день.

Фісташки Каліфорнія – для здоров'я нервової системи

Великі фісташки Каліфорнія – один з найкорисніших представників роду горіхових. Замовити цей цінний продукт ви зможете за посиланням: https://nutsbox.com.ua/product/fistashka-bolshaja-kalifornija/.

В складі фісташок міститься велика кількість вітамінів, магнію, селену та інших мікроелементів, котрі відіграють важливу роль в роботі нервової системи. Лікарі радять вживати їх людям, чия посада потребує підвищеної концентрації, а також тим, хто часто перебуває в стані стресу.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи